24-pay-mark Created with Sketch.

Dmitry Romanov. Stand-Up

1 January 2023, Sun. 00:00
DK "Friendship of Peoples" Cherkassy, Blvd. Shevchenko, 249
from 10.88 EUR
from 10.88 EUR

About event

Звернення організатора

Друзі!
Найбільш за все нам подобається тішити вас крутими анонсами. Однак зараз концертна діяльність в Україні поставлена на паузу разом із усіма запланованими івентами. Та це тільки ПОКИ ЩО!
Через війну росії проти України, ми змушені перенести концерт Дмитра Романова на невизначений термін. Нова дата концерту буде оголошена одразу після нашої перемоги. Ми закликаємо та будемо дуже вдячні, якщо ви збережете квитки у себе.
У разі, якщо ви вирішили повернути квиток, нижче ви можете ознайомитися із варіантами, як це можна зробити.
  • Всі раніше придбані квитки будуть дійсними на перенесений івент та не потребують повернення. Тож ви можете залишити квиток у себе, та дочекатися подій без переживань, чи вдасться потрапити на концерт Дмитра Романова.
  • Оформити спеціальну заявку, за допомогою якої вся сума за квиток перераховується на користь Фондів, які підтримують армію та/або цивільне населення, яке постраждало.
  • Отримати 70% вартості квитка/ів на картки, із яких була здійснена покупка. Виплати почнуть проводитися після збору усіх заявок на повернення коштів.
  • Повернути всі кошти на картку. Виплати по поверненню повної вартості за раніше придбані квитки можливі лише ПІСЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ.

Подати заявку за варіантами 2 та 3 можна від сьогодні до 16.06.2022 включно. Подати запит на повернення коштів можна в особистому кабінеті на сайті концертного оператора, на якому вони були придбані.

*Повернення відбудеться протягом 30 календарних днів з моменту закінчення приймання заявок.

Talents