DORA

14 November 2020, Sat. 20:00
Bel etage Kyiv, st. Shota Rustaveli, 16A
from 9.97 EUR
from 9.97 EUR
Choose ticket

Gallery

DORA in Kyiv - photo #1 ДОРА у Києві
DORA in Kyiv - photo #2 ДОРА у Києві афіша
DORA in Kyiv - photo #3 ДОРА у Києві квитки
DORA in Kyiv - photo #4 ДОРА у Києві на concert.ua
DORA in Kyiv - photo #5 ДОРА у Києві фото

About event

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за поштою: [email protected]

DORA is a young and arrogant kit-rock-princess, who has become the thin voice of a new generation of young people who want to be sincere.

What she sings is familiar to everyone, and how she does it, won her tracks in thousands of playlists: Dasha’s songs are touching little stories about love, parting and awkward conversations.

Soon, Dora will perform in Kiev for the first time in order to meet all of you face to face - and you should not miss this.