24-pay-mark Created with Sketch.

Дуже весняний концерт

31 May 2024, Fri. 19:00-21:00
Укриття на !FESTrepublic Lviv, вул. Старознесенська, 24-26
from 350 ₴
from 350 ₴
Choose ticket

Gallery

About event

Дуже весняний концерт in Lviv is possible thanks to The Armed Forces of Ukraine! Don`t miss 2024-05-31 в 19:00 on the Укриття на !FESTrepublic, Lviv.
Buy Дуже весняний концерт tickets at Concert.ua online or with delivery.Дуууже весняний концерт для усіх тих, хто вже встиг відчути перше сонячне тепло у Львові!

 

Запрошуємо 31 травня на !FESTrepublic, де ми зберемо нові імена української інді сцени. В лайнапі: Alice Change, Скажи щось погане та the feels.

 

Зазирнути у світ «Скажи щось погане» — означає прийти на їхні концерти, що магнетизують нуарним вайбом та брутальним характером. Дебютний альбом, який вийшов влітку 2023 року, лише підсилює ці відчуття.

 

Інді-рок гурт "the feels" із Києва, створений 2017 року. У своїй творчості порушують питання особистого болю, не бояться протесту та справжньої пожежі на сцені.

 

Найпопулярніший сингл Alice Change - «Не вистачає кисню» ви точно чули у TikTok. На live-виступах артистку супроводжує драйвовий лайв-гурт. Її люблять за професійний жіночий вокал, злободенні теми, щирі розмови із залом та пісні, під які можна і послемитись, і поплакати.

 

Не пропустіть концерт, який розкриє перед вами всю пристрасть найяскравіших преставників жанру. Почуємо як нові, так і вже добре відомі композиції артистів.

 

Гостросоціальні тексти, брутальні ритми, виразний протест і абсолютна пожежа на сцені - все це чекатиме саме на тебе.