24-pay-mark Created with Sketch.

EPOCH

29 March 2025, Sat. 16:00 - 20:30

About the event

"EPOCHA" CONCERT IN LVIV

A big concert as part of the "EPOCHA" project — from the Third Assault Brigade and bands:

  • Hate Speech
  • Renie Cares
  • PVNCH
  • Damn ***
  • DK Energetik
  • Prophets
  • Palindrome
  • Chase
  • The Structure of Happiness

WHY IS IT WORTH GOING TO A CONCERT BY THE "EPOKHA" PROJECT?

The Third Assault has launched a unique and world-first project in which artists donate their songs.

One album brings together artists and their works — from the tops of Ukrainian charts to niche and underground.

This is a real cultural precedent for this war! And this is the M113, which will go to destroy the enemy on the front lines - the funds from the tickets will be used to purchase armored personnel carriers for the brigade's fighters.

"EPOCHA" CONCERT IN LVIV

"EPOKHA" is a music album collaboration between the Third Assault Brigade and artists: Heatspeech , DK ENERGETIK, PVNCH , Renie Cares , Proklyaty *** , Zwyntar and Proroky . The Lviv stage of “Epokha” will also be joined by special guests: Palindrom , Gonya and Struktura Shchastia .

Inspired by the activities of the soldiers of the legendary Third Assault Group, the artists reflect on the era in which we live and share their vision and position through music.

Together with the performers, the brigade created a project about war and its music.

Everyone can hear these songs — live in Lviv, already on March 29, 2025.

The location address will be communicated via SMS on the day of the event.

Doors open: 4:00 PM

EVERY TICKET IS A 100% DONATION TO THE BRIGADE FUND!

WHERE TO BUY TICKETS FOR THE "EPOKHA" PROJECT CONCERT IN LVIV?

Order tickets online on the Concert.ua website

Talents

Гоня

Потужна бойова одиниця українського реп-ком’юніті

Гоня (справжнє ім’я – Ігор Гутник) – популярний львівський репер, чий творчий шлях вже подолав 10-річну межу і продовжує впевнено рухатися у майбутнє. Обдарований хлопець іще у віці 14 років почав читати реп. З того часу під різними псевдонімами відзначився у багатьох інтернет-батлах (ПідБіт, Лемберг батл, Pitbull Battle), був учасником колективу Глава 94, підкорював сцени музичних фестивалів. Артист зізнається, що у різні часи його цікавили різні жанри й напрямки в музиці. Але головним чинником, який має постійний вплив на нього та його творчість, є реальність, що існує навколо та всередині.

Від максимально фітового EP – до сольного повноформатника

Про початок сольної кар’єри Гоня оголошує у 2018-му. Та варто зазначити, що раніше, у 2015-му році, вийшов перший альбом виконавця під назвою «Фіталіті», переважна кількість треків якого була записана спільно з місцевими реперами. Сьогодні в музичній обоймі Гоні – міні-альбоми «Саботаж», а також «Ні в кут, ні в двері». Перший студійник «Головний біль» із 9-ти треків вийшов у 2023-му році. Нещодавно Гоня приєднався до цікавого експериментального проєкту Симпатична четвірка, де репер виступає в образі Вогняного Короля. Вочевидь, саме таке втілення найяскравіше демонструє ідейні основи творчості Гоні: чесність, прямоту, справжність.

ДК ЕНЕРГЕТИК

Руйнівники стереотипів про пост-панк

ДК Енергетик – український музичний гурт, який називають чи не найважливішим на сучасній вітчизняній пост-панк сцені. Колектив був створений на початку 2022-го року з метою показати всім, що пост-панк не просто залишається актуальним, а ще й може дуже цікаво і технічно звучати. До складу формації увійшли музиканти, що раніше вже були учасниками інших проєктів:
  • Яків Марний (вокал);
  • Всеволод Шутка (гітара);
  • Олександр «Фол» Фолянський (бас-гітара).
У своїй творчості музиканти в різні часи надихалися надбанням світових зірок Red Hot Chili Peppers, Linkin Park, Gorillaz, Bomfunk MC’s та інших, а також подорожами, спортом та сімейним затишком.

Свій перший сингл «Енергетик» гурт випустив у лютому 2023-го. Створена буквально протягом трьох вечорів композиція несла важливий меседж: життя має бути прожите свідомо, адже в кожного воно – єдине.

2023-го року вийшло 2 альбоми, які вщент зруйнували жанрові стереотипи про те, що пост-панк – це щось надто просте чи застаріле. Альбоми мали назви «Юність» та «Шлях». У вересні 2024 в мережі з’явився новий альбом ДК Енергетик «Завтра». У ньому учасники гурту відобразили власний погляд на майбутнє та підкреслили, що саме дія є основним рушієм будь-яких змін та перетворень.

Репертуар ДК Енергетик вже давно не вкладається в часові рамки одного концерту, тож віддані фани намагаються не пропускати жодної зустрічі з кумирами, аби почути всі улюблені роботи у неповторному живому виконанні.

Паліндром
Паліндром – яскравий музичний проєкт учасника львівського реп-гурту Глава 94 Степана Бурбана (у репі має псевдонім Кашляючий Ед).

Степана називають одним із найталановитіших представників нової хвилі в українській музиці. Творчість Паліндром нерідко порівнюють із стилем ранніх робіт Скрябіна, а через присутність меланхолії та легкої депресії в текстах проводять паралелі з Дельфіном. Проте сам Степан не хоче жодних порівнянь, тому що прагне створювати абсолютно окремий продукт.

Від репера до меланхолійного лірика: Степан Бурбан і Паліндром

Репер, що записав неперевершений поп-альбом, – так говорять сьогодні про Степана Бурбана, згадуючи його дебютну платівку «Про сьогодні, вчора і завтра», випущену у 2019 році. У ній на перший план виходить Ед-романтик. В треках альбому автор викладає власні роздуми – про себе, власне відчуття світу і людське життя.

Як зізнається Степан, після випуску першого альбому, не було навіть планів працювати над проєктом Паліндром надалі. Не було і думки про другий реліз. Але ж невдовзі він-таки з’явився. І це сталося тому, що вільні забавляння музиканта із програмою Fruity Loops, фрістайлом та наспівами «фальцетиком» прекрасно зайшли слухачам.

Так, на ентузіазмі, без будь-якої концепції, у вільному польоті й не без експериментів були записані треки дебютника. Цікаво, що усю роботу над треками виконував сам Степан. Він же створював і сюжети перших своїх кліпів.

Другий альбом «Стіни мають вуха» вийшов у 2020 і став книгою дитячих та юнацьких спогадів репера.

Роботи Паліндрому, які варто послухати:
  • «Не дожив»
  • «По воді»
  • «Злий»
  • «Кома»
  • «За небеса»
  • «Святковий» та інші

Що є Паліндром для Степана Бурбана

Автор зізнається, що новий проєкт став для нього особливою нагодою розкритися перед слухачем і самим собою з іншого боку. Вільний потік слів і емоцій автор називає «простим примітивізмом в істинній формі». Ну, вже не так і примітивно, згодні?

А про музичний проєкт говорить так: «Паліндром — це коли запрошуєш додому друга чи дівчину і показуєш свій дитячий фотоальбом. Це дуже тендітне та особисте».

Щоб ближче познайомитися з творчістю талановитого автора, обирайте події за участю Паліндром в афіші на Concert.ua. Зручний та надійний онлайн-сервіс завжди допоможе купити квитки на концерт за пару кліків.

Хейтспіч

Створення «злого» дуету

хейтспіч – популярний музичний проєкт, який працює під девізом «злі слова, добрі справи». У складі гурту – Дмитро Однороженко (Суми) та Фіма (Одеса). Пише тексти й музику, а також співає у дуеті Дмитро. Фіма відповідає за гітарні партії та саунд. Створення гурту відбулося у квітні 2022-го року і стало яскравою творчою відповіддю музикантів на повномасштабне вторгнення росії.

Творчість, що спонукає діяти

Учасники гурту називають свій проєкт безжанровим, хоча насправді у їхніх треках є все: хіп-хоп, рок, панк, електронна музика та елементи інших напрямків. Дмитро пише тексти на гостросоціальну тематику, а стиль виконання відрізняється суворою агресивністю. Серед найвідоміших хітів у виконані хейтспіч – треки «заблокуйте цю пісню», «я вб’ю всіх богів», «Пісня про ромашку», «руzzкий мир». Роботи успішно штурмують найвищі щаблі музичних платформ, а кліпи набирають велику кількість переглядів на YouTube.

Сьогодні хейтспіч активно будують плани на майбутнє, пропрацьовуючи варіації своєї творчості. Музиканти також пишуть пісні англійською, щоб актуалізувати проблеми України не лише у нашому суспільстві, а і для цілого світу. Автор і вокаліст Дмитро впевнений: кожна пісня повинна мати під собою певне підґрунтя, створюватися заради досягнення конкретної мети.

хейтспіч зараз проводять багато благодійних концертів, на яких збирають кошти на підтримку українських оборонців.