24-pay-mark Created with Sketch.

ГОГОЛЬFEST. На дні

16 September 2016, Fri. 19:00-21:00
from 400 ₴
from 400 ₴

About event

«Литовський фокус»

На дні

Режисер Оскарас Коршуновас

 

16 вересня о 19:00 у день відкриття фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST на Арт-заводі Платформа відбудеться показ вистави Вільнюського міського театру Оскараса Коршуноваса «На дні» (за п’єсою Максима Горького). Впродовж останніх років ця вистава залишається одним з найвідоміших проектів литовського режисера. 

Сам Коршуновас назвав цю постановку «лабораторією», бо вперше в своєму творчому житті використав такі фарби як мінімалізм на сцені, алкогольний реквізит, інтеракції з глядачами, яскраві і брутальні акценти і символіку: пляшки з-під горілки на білих скатертинах.

«Для постановки я обрав саме четверту дію п'єси, бо там вже «дно на дні» і нема ніякої надії, і бути людиною в цій ситуації дуже важливо. Це головна думка мого спектаклю,»- відмітив Коршуновас. 

У 2010 році вистава «На дні» одержала найвищу в Литві театральну премію – «Золотий сценічний хрест» – як найкращий спектакль року.

Режисер Оскарас Коршуновас - одна з найяскравіших і найпомітніших особистостей європейської театральної режисури. Закінчив Литовську академію музики і театру. Зараз очолює «Міський театр» м. Вільнюса. Постійно бере участь у Авіньйонському театральному фестивалі та в інших відомих театральних форумах, де привертає увагу критиків своїми гострими виставами.

Коршуновасу як постановнику підвладне все: від сучасної модної драми до світової класики. Всього його творчий шлях нараховує більше 40 робіт в театрах Литви, Росії, Польщі, Франції, Італії і Норвегії.