ГОГОЛЬFEST. Time capsule

18 September 2016, Sun. 17:00
from 4.00 EUR
from 4.00 EUR

About event

 

"Time capsule".

Ерік Босграаф та Ольга Пащенко

 

18 вересня о 17:00 на фестивалі ГОГОЛЬFEST у рамках програми сучасної академічної музики (проект «Бункер») відбудеться світова прем’єра проекту "Time capsule" Дуету Еріка Босграафа (блокфлейта) і Ольги Пащенко (клавесин). Один з найкращих блокфлейтистів світу та віртуозна виконавиця на клавірних інструментах виконають прем’єри творів голандських  композиторів (Луі Андерсен, Майкл Сметанін, Родерік де Ман), та всесвітню прем’єру твору українського композитора Вікторії Польової, який написано  спеціально для ГОГОЛЬFEST 2016.

Оригінальність  звучання  програми концерту полягає в нетрадиційному звучанні сучасної музики на старовинних інструментах, що втілює зв'язок європейської музичної традиції і сучасного світобачення. 

Репертуар всесвітньо визнаного блокфлейтиста Ерік Босграафа  охоплює діапазон від барокового стилю  Вівальді до  сучасної експериментальної музики. У 2011 році П'єр Булез, один з найвидатніших  композиторів двадцятого століття, дав йому дозвіл адаптувати його твір «Dialogue de l'ombre double». Світова прем’єра нової версії відбулася з аншлагом в головному концертхолі Амстердама Concertgebouw. Як соліст Босграаф працював з найпрестижнішими оркестрами Європи та Америки, а також розділив сцену з провідними джазовими музикантами, серед яких саксофоніст Юрій Хонінг та віолончеліст Ернст Райзегер.

Ольга Пащенко є одним з найбільш універсальних виконавців на  клавірних інструментах, від органу і клавесина до піанофорте і сучасного роялю. Перший сольний виступ Ольги Пащенко відбувся у Нью-Йорку, коли їй було усього дев’ять років. З того часу Ольга Пащенко отримала велику кількість нагород на міжнародних фестивалях, активно виступає як виконавиця сольних програм так і солістка, концертує з оркестрами Росії, Німеччини, Австрії, Італії, Бельгії, Франції та США.

IX Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST пройде з 16 по 25 вересня на Арт-заводі Платформа (вул. Біломорська, 1).