5th Kyiv International Short Film Festival/#KISFF2016

23 - 24 April 2016 14:00
Кинопанорама Kyiv, Shota Rustaveli Street 19
from 0.83 EUR
from 0.83 EUR

Gallery

5th Kyiv International Short Film Festival/#KISFF2016 in Kyiv - photo #1 picture
5th Kyiv International Short Film Festival/#KISFF2016 in Kyiv - photo #2 picture
5th Kyiv International Short Film Festival/#KISFF2016 in Kyiv - photo #3 picture

About event

Всі ми любимо дні народження, а особливо ніжно ставимось до круглих дат. Фестивалі тут не виняток, і #KISFF та його команда чекають на п’яту едицію фестивалю, яка відбудеться з 20 по 24 квітня 2016 року у столиці нашої України!

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів або просто #KISFF — це свято короткого метру, яке завжди з вами, і, як ви бачите, поки не збирається вас полишати :)

Найширша панорама актуального короткого метру з усіх континентів, ретроспективи класиків та новітні здобутки українського кіно, спеціальні події та прем'єри, навчальна та професійна секції – все це протягом п'ятиденного марафону короткометражного кіно, який обєднує сотні фільмів, десятки інозeмних гостей та тисячі глядачів.  

Давайте всі разом збeремося в час, коли квітнуть каштани, щоб насолоджyватися тим самим непідмінним, найважливішим для нас мистецтвом — кіно!

#KISFF2016 - незламний під фінансовим тягарем та необхідністю комерційного існування та залишається лояльним до глядачів. Простіше кажучи, ми обіцяємо квитки за смішні i символічні ціни, а ви просто любіть кіно! Саме ви, наші друзі, створюєте свою атмосферу #KISFF — фестивалю для відкритих серцем та головою людей, для тих, хто не лякається нового та не вдовольняється атрофованим пост-постмодернізомом сьогодення,що ховається за обіцянками приємного проведення часу та незабутніх вражень.

Чекаємо на нових та старих друзів, долучайтесь та запрошуйте тих, з ким приємно буде дивитися кіно!

Деталі, сюрпризи, сенсації та скандали — найближчим часом тут!