New date

Slava Komissarenko

10 August 2020, Mon. 19:00
HC KPI Kyiv, Victory Avenue 37
from 13.33 EUR
from 13.33 EUR
Choose ticket

Gallery

Slava Komissarenko in Kyiv - photo #1 Слава Комісаренко у Києві
Slava Komissarenko in Kyiv - photo #2 Слава Комісаренко у Києві афіша
Slava Komissarenko in Kyiv - photo #3 Слава Комісаренко у Києві квитки

About event

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 22 червня 2020 року, цю подію перенесено на 10 серпня. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Контакти організатора: [email protected]

Glory to Komissarenko in Kiev! We are waiting for you 2020-08-10 at 19:00 on the site Palace of Culture KPI them. Igor Sikorsky, Kiev.
You can buy tickets for Slava Komissarenko at Concert.ua online. And also place an order with courier delivery or pick up the order on letterhead at our nearest ticket office (on the eve of the event, these methods become unavailable).

Other dates

Slava Komissarenko

13 August 2020 19:00

, Kharkiv

Go to description
from 11 EUR

Slava Komissarenko

12 August 2020 19:00

Palace of Culture of Mechanical Engineers, Dnipro

Go to description
from 11 EUR