24-pay-mark Created with Sketch.

Я саме той хто вам потрібен

from 200 ₴
Choose ticket

About event

Я саме той хто вам потрібен in Kyiv is possible thanks to The Armed Forces of Ukraine! Don`t miss 2024-04-12 в 19:00 on the Central House of Officers of the Armed Forces Ukraine, Kyiv.
Buy Я саме той хто вам потрібен tickets at Concert.ua online or with delivery.Театральна фантазія за мотивами славетних творів комедійної української драматургії зіграна на сучасний лад.

Як тільки у вашу душу заповзе жага увірвати шалені гроші, надурити ближнього, побудувати своє щастя на чужому нещасті, у ту ж мить зʼявиться «дрібний біс» і скаже:- «Я саме той хто вам потрібен!» Карколомні викрутаси повсякденного життя, які трапляються з членами однієї фамілії, в цей вечір предстануть перед вами в усій красі: танці навколо грошей, співанки у вищому суспільстві, вдалі і невдалі залицяння, перевдягання та афери, як з рога достатку будуть сипатися зі сцени у глядацьку залу, приваблюючи як молодих, так і не дуже - поціновувачів театрального мистецтва.

Для Вас зіграє яскравий акторський склад:

  • Народний артист України -Анатолій Гнатюк,
  • Заслужений артист України - Валерій Астахов,
  • Заслужена артистка України - Ірина Калашнікова,
  • актори театру та кіно - Олександр Сугак, Назар Борушок, Ірина Сопіт.

Додати до зіркового складу акторів яскраві та вишукані костюми, запальну музику, чудернацькі декорації…та гарячі бублики- от і станеться подія, яка ще довго буде веселити ваш розум та зігрівати душу!

Режисер-постановник: Заслужений артист України - Ілля Ноябрьов.

Other dates

Я саме той хто вам потрібен

06 June 2024 19:00

House of culture of railway workers "Rocks", Lviv

Go to description
from 220 ₴