Нова дата

VLAD. Love story

30 November 2020, Mon. 19:00
from 3.33 EUR
from 3.33 EUR
Choose ticket

About event

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717

Why is it worth going to the play “Vlad: A Love Story”?

1. The production will please with originality and unusual directorial approach.
2. Do you expect terrible stories about the bloodthirsty Count Dracula? None of this will happen!
3. After watching the performance, there will be no trace of the spring blues.

June 23th at the Musical Comedy Theater - the musical Vlad: A Love Story. Come and be impressed!

Stop trying to draw parallels with Bram Stoker's novel and its main character, Count Dracula. The authors of the project “Vlad: A Love Story” did everything so that you would not recall the Gothic horror films and the vampire killer. The blue-eyed handsome Vlad Tepes will spectacularly appear on the scene. It is he who will become the main character of the melodrama, which will break out around his relationship with his lover.

In the role of Vlad - Denis Lyubimov.

Hurry up to appreciate the new modern look at the familiar plot. We are waiting for you!