ДОРА

14 ноября 2020, сб. 20:00
Bel etage Киев, ул. Шота Руставели, 16А
от 299 грн.
от 299 грн.
Выбрать билет

Галерея

ДОРА в Киеве - фото №1 ДОРА у Києві
ДОРА в Киеве - фото №2 ДОРА у Києві афіша
ДОРА в Киеве - фото №3 ДОРА у Києві квитки
ДОРА в Киеве - фото №4 ДОРА у Києві на concert.ua
ДОРА в Киеве - фото №5 ДОРА у Києві фото

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за поштою: [email protected]

ДОРА — молодая и наглая кьют-рок-принцесса, ставшая тоненьким голосом нового поколения молодых людей, которым хочется быть искренними.

То, о чем она поет, знакомо каждому, а то, как она это делает, завоевывает её треками места в тысячах плейлистов: песни Даши — это трогательные маленькие истории о влюбленностях, расставаниях и неловких разговорах.

Уже совсем скоро Дора впервые выступит в Киеве, чтобы лицом к лицу встретиться со всеми вами — и тебе не стоит это пропускать.