26 октября 2019, сб. 18:00
Кирха Святой Екатерины Киев, ул. Лютеранская, 22
от 100 грн.
от 100 грн.
Выбрать билет

Галерея

Duetto Concertante в Киеве - фото №1 Duetto Concertante у Києві
Duetto Concertante в Киеве - фото №2 Duetto Concertante у Києві афіша
Duetto Concertante в Киеве - фото №3 Duetto Concertante у Києві квитки

О событии

26 жовтня у виконанні знаних музикантів-віртуозів, флейтиста Юрія Шутка та гітариста Андрія Остапенка, звучатиме музика італійських та німецьких композиторів-класиків епохи бароко та романтизму.

Зокрема, барокові сонати німців Георга Фрідріха Генделя та Йогана Себастьяна Баха написані для флейти та клавіру. Але цікавою є й версія для флейти та гітари. Обидва твори вимагають від виконавців яскравої віртуозності. "Для того, щоб осягнути таємниці майстерності барокової імпровізації, мені довелося багато перечитати різноманiтної професійної літератури. Деякі книги, як-от трактат «Досвід настанов гри на поперечній флейті», написаний 1752 року придворним флейтистом пруського короля Фрідріха Великого, Йоганом Йоахімом Кванцом, я зміг дістати аж у Празі 1991 року. Уперше цю працю з німецької російською мовою переклали лише 2013 року в Петербурзі", – зазначає флейтист Юрій Шутко.

Цікаво, що італієць Мауро Джуліані мав титул «придворного камерного віртуоза» при дворі імператриці Марії-Луїзи Австрійської, дружини Наполеона Бонапарта. Серенада Джуліані завершить концерт.

І ще. Магічності дуету музикантів додають унікальні інструменти: японська флейта та німецька гітара. Оцініть їхнє звучання особисто й переконайтесь наживо в атмосферності простору Кірхи Святої Катерини..

Цей концерт зробить особливим ваш осінній вечір!

Андрій ОСТАПЕНКО (гітара)
Юрій ШУТКО (флейта)

Програма:

Г.Ф. Гендель – Соната № 4, ля мінор
Й.С. Бах – Соната № 4, До мажор, BWV 1033
Т. Гауде – Соната, тв. 24
Л. Леньяні – Концертний дует, тв. 23
Ф. Каруллі – Фантазія на теми опери В. Белліні «Пірат», тв. 337
М. Джуліані – Серенада, тв. 127