HARU

1 октября 2020, чт. 20:00
Bel etage Киев, ул. Шота Руставели, 16А
от 349 грн.
от 349 грн.
Выбрать билет

О событии

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Організатор: GAS concert
Контакти організатора: [email protected] https://www.facebook.com/gasconcert/

HARU (Юрий Пак) - музыкант, автор и исполнитель собственных песен.
Юра с самого детства занимался музыкой: вокалом, игрой на гитаре, фортепиано, саксофоне и ударной установке. Предпочтения в жанрах: R & B / Soul, Hip-Hop, K-pop.
Сольную карьеру начал в 2018 году, а к концу 2019 уже выпустил два альбома - ОНА (апрель) и ZOO (октябрь). Песни HARU попадают в топы стриммингових сервисов, а клипы «в кино», «Не руинах тишину», «отгонять рассвет» в первые дни преодолевают отметку в миллион просмотров на Youtube. Успешно стартовавшая линия одежды -AURA.

В рамках осеннего тура 2020 HARU снова посетит Киев, который вдохновил его теплым приемом в ноябре. 1 октября 2020 на площадке Bel'etage состоится сольный концерт HARU, в этот раз нас ждет программа с музыкантами, еще больше песен и драйва!

Артисты