Христина Соловій

27 ноября 2019, ср. 19:00
ККЗ «Юбилейный» Херсон, ул. Перекопская, 13

Галерея

О событии

27 листопада у ККЗ Ювілейний із сольним концертом завітає популярна українська співачка Христина Соловій.

Авторський альбом Христини Соловій «Любий друг» — один із найобговорюваніших релізів минулого року. Він став першою платівкою, де всі пісні були написані саме Христиною. Трепетність до народної мелодики відчувається з перших нот. Цей альбом, ніби інтимна книга, що дбайливо зберігає всі ніжні почуття та емоції співачки. Кожна пісня натхненна особистими історіями, якими Христина ділиться відверто і щиро на своїх концертах.

Випустивши декілька кліпів на підтримку альбому: «Про весну» та «Любий друг», Христина Соловій перегортає сторінку та вирушає назустріч до свого слухача. На концертi прозвучать улюблені хіти співачки — «Тримай», «Хто, як не ти?», «Fortepiano», «Шкідлива звичка» та інші.

Похожие события

Вечер джаза и вина в саду 08 августа 20:00, сб Вечер джаза и вина в саду Киев, Ботанический сад им. Гришко от 300 грн. Вечер джаза и вина в саду Уже не хочу 08 августа Вечер джаза и вина в саду Ботанический сад им. Гришко Купить HammAli & Navai 21 августа 19:00, пт HammAli & Navai Киев, КВЦ Парковый от 790 грн. HammAli & Navai Уже не хочу 21 августа HammAli & Navai КВЦ Парковый Купить Jamala в Ботаническом Саду 28 августа 19:00, пт Jamala в Ботаническом Саду Киев, Ботанический сад им. Гришко от 350 грн. Jamala в Ботаническом Саду Уже не хочу 28 августа Jamala в Ботаническом Саду Ботанический сад им. Гришко Купить ДахаБраха. Летний концерт на террасе 27 августа 19:00, чт ДахаБраха. Летний концерт на террасе Киев, D12 от 850 грн. ДахаБраха. Летний концерт на террасе Уже не хочу 27 августа ДахаБраха. Летний концерт на террасе D12 Купить