IC3PEAK

01 - 30 апреля 2021 19:00
Арт-завод МЕХАНИКА Харьков, ул. Плехановская, 126
от 450 грн.
от 450 грн.
Выбрать билет

О событии

Звернення організатора - icecream promo:

Друзі, ми змушені перенести концерти на осінь. Дуже розраховуємо на ваше розуміння. Всі куплені квитки залишаються дійсними на нову дату. Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці і сторінці артиста. Дуже любимо вас.

Ic3peak у Харкові

Без них важко, а з ними приємно. Ми довго без них не можемо, а вони довго не можуть без вас. IC3PEAK повертаються!

Вибух, розрив, грім і блискавка. Як завжди, в загальному! Наш і ваш улюблений колектив, виступи якого схожі більше на колективне занурення в транс. Музичне відкриття з кожною нотою, треки, які оновлюють свідомість і повністю змінюють уявлення про те, яким має бути живий виступ. Улюблені треки, експерименти і сюрпризи.

Не читайте. Слухайте і приходьте.

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по цій події дозволу/грошових коштів для повернення від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: icecream promo

Артисты

Другие даты

IC3PEAK

01 апреля 2021 19:00

Secret place, Киев

Перейти к описанию
от 550 грн.

IC3PEAK

01 апреля 2021 19:00

ДСК ПОРТ, Одесса

Перейти к описанию
от 450 грн.

IC3PEAK

01 апреля 2021 19:00

Club151, Львов

Перейти к описанию
от 450 грн.