23 января 2020, чт. 19:00
МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец) Киев, Аллея Героев Небесной Сотни, 1
от 199 грн.
от 199 грн.

Галерея

Идея Фикс в Киеве - фото №1 ideja-fiks_mcki-pu-oktyabrskiy-dvorec_230120201900_439

О событии

ДО ВІДОМА

Перш за все висловлюємо Вам свою вдячність за довіру та вибір саме Concert.ua - ми дійсно щоденно намагаємось бути кращими.
Між ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА» (Агент) та ТОВ «КРОНАС БІЗНЕС-ГРУП» (Організатор (код ЄДРПОУ 37946953)), був укладений Агентський договір відповідно до умов якого Агент за винагороду надає Організатору посередницькі послуги з продажу квитків на Захід «ІДЕЯ ФІКС».
Так сталось, що Державна прикордонна служба Україна не дозволила Ларисі Удовиченко, Марату Башарову та Сергію Колесникову які є безпосередніми учасниками вищезазначеного заходу перетнути кордон України - дана обставина є причиною відміни Заходу.
Відповідно до розділу Х Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, у разі скасування, переносу або зміни заходу відвідувачі (глядачі, слухачі) мають право повернути попередньо придбані квитки. Повернення коштів відвідувачам (глядачам, слухачам) проводиться організаторами заходу.
Дана норма повністю кореспондується з умовами вищезазначеного Агентського договору та Публічної оферти де чітко передбачено - повернення грошових коштів покупцям здійснюється Організатором.
Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що ми як Агент не отримуємо право власності та не зберігаємо отримані від реалізації квитків грошові кошти – дані кошти нами були перераховані на рахунок Організатора. В свою чергу Організатор здійснював оплату послуг направлених на підготовку Заходу (зокрема оренда приміщення, техніки, реклами та інші супутні витрати).
Ми як білетний оператор в жодному разі не залишаємо наших клієнтів на одинці у вирішенні питань пов’язаних з поверненням коштів.
Даним листом повідомляємо Вас про те, що Організатор прийняв рішення повернути кожному покупцю квитка отримані грошові кошти. За словами Організатора дане повернення буде здійснено починаючи з 09.04.2020року (до цього часу Організатор здійснить акумулювання необхідної суми грошових коштів).
Просимо вибачення до незручності та просимо віднестись з порозумінням.
Більш детальну інформацію щодо питань повернення коштів Ви зможете дізнатись за телефоном Організатора 380 67 726 8950
З повагою,

Директор
ТОВ «КОНЦЕРТ ЮА» Д.С. Феліксов

Похожие события

Kyiv Modern Ballet. Вий. Раду Поклитару 27 февраля 19:00, чт Kyiv Modern Ballet. Вий. Раду Поклитару Киев, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец) от 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вий. Раду Поклитару Уже не хочу 27 февраля Kyiv Modern Ballet. Вий. Раду Поклитару МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец) Купить Черный квадрат. Ищу мужа на каждый день 14 марта 19:00, сб Черный квадрат. Ищу мужа на каждый день Одесса, Украинский театр от 180 грн. Черный квадрат. Ищу мужа на каждый день Уже не хочу 14 марта Черный квадрат. Ищу мужа на каждый день Украинский театр Купить Катерина Катерина 2 События Катерина 5.03 - 21.04.2020 Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклитару 50% на второй 20 марта 19:00, пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклитару Киев, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец) от 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклитару Уже не хочу 20 марта Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклитару МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец) Купить