Imprintband

13 октября 2019, вс. 19:00
Stereo Plaza. Малый зал Киев, пр-т. Лобановского, 119
от 250 грн.
от 250 грн.

Галерея

О событии

13 жовтня 2019 року у Stereo Plaza у місті Київ пройде концерт молодіжного християнського гурту Imprintband.

Imprintband - колектив, який любить Бога і справу свого життя - музику. Вони ведуть активну концертну діяльність, виступають не лише по всій Україні, але й за кордоном.

Самі учасники колективу стверджують, що тільки Бог міг об'єднати таких різних, несхожих один на одного, людей. У кожного з них свої мрії, свої пріоритети і погляди на життя, але не дивлячись на відмінності в характері, їх об'єднує неймовірна всеосяжна любов до Бога і музики.

У цей вечір пануватиме атмосфера Божої присутності та любові!

“Imprint” на українську перекладається як “відбиток”, тож назва гурту не випадкова - кожна їх пісня залишає глибокий слід у серцях слухачів. Їх композиції наповнені щирістю і динамічністю, глибоким і, в той же час, зрозумілим кожному, сенсом.

Слухайтеся, насолоджуйтеся та радійте разом із нами на концерті Imprintband.

Похожие события

Любовь Успенская 11 ноября 16:00, пн Любовь Успенская Одесса, Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета от 299 грн. Любовь Успенская Уже не хочу 11 ноября Любовь Успенская Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Купить БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 ноября 19:00, сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Киев, Дворец спорта Уже не хочу 09 ноября БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Дворец спорта Купить HammAli & Navai 29 ноября 20:00, пт HammAli & Navai Киев, Stereo Plaza от 699 грн. HammAli & Navai Уже не хочу 29 ноября HammAli & Navai Stereo Plaza Купить