Ірина Федишин. Україна колядує

12 февраля 2020, ср. 19:00
от 220 грн.
от 220 грн.
Выбрать билет

Галерея

О событии

Ірина Федишин. Україна колядує в Одеса! Чекаємо вас 2020-02-12 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Ірина Федишин. Україна колядує на Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Або замовте на сайті і заберіть на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі.


Чому варто піти на концерт Ірини Федишин?

1. Ці народні хіти і українські мелодії в сучасній обробці.
2. Видовищні постановки, над якими працюють кращі режисери країни.
3. Це шоу, яке подарує вам заряд позитиву на весь рік!

Велике Різдвяне дійство - концерт-шоу Ірини Федишин, це колядки в сучасній обробці з фантастичними постановками номерів. Окрім того Ірина виконає також найулюбленіші пісні.

Ірину Федишин вважають музичним феноменом в українському шоу-бізнесі.

Співачка вже підкорила київську публіку, та проїхавшись туром зі Львова до Харкова і ще раз довела, що має велику любов публіки.Її шоу фахівці визнали одними з найкращих різдвяних проектів в Україні. Зовсім не дивно, бо попередні шоу співачки пройшли у 80 містах з аншлагами. Концертна програма, над якою працювало відразу кілька режисерів-постановників. В кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і якісну пісню з українськими мотивами, постала абсолютно різною: від нарядів до жанрів у репертуарі.

Співачка та її команда підготували для шанувальників масштабні декорації, світлове шоу, а також колоритні костюми. Практично кожна пісня супроводжувалася своєрідною театралізованою постановкою.

Різдяний концерт з Іриною Федишин дарує щем в душі і радість в серці.