КУРГАН & AGREGAT

1 декабря 2019, вс. 20:00
Арт-кафе "Стоп-кадр" Луцк, ул. Карбышева, 1
от 250 грн.
от 250 грн.

Галерея

КУРГАН & AGREGAT в Луцке - фото №1 КУРГАН & AGREGAT у Луцьку
КУРГАН & AGREGAT в Луцке - фото №2 КУРГАН & AGREGAT у Луцьку афіша
КУРГАН & AGREGAT в Луцке - фото №3 КУРГАН & AGREGAT у Луцьку квитки

О событии

почему стоит пойти на концерт КУРГАН & AGREGAT?

1. Стать частіцей туру "Габелі" і ощутить всю мощь проісходящого.
2. Уточнить жизнь у кукушки, пастригтись як в прошлий раз, потусаваться пад дебільну музику і передать прівєт всим вчителькам і силянам.
3. Достойно провести осінь під крики "Уходиш" і відпразнувать пєрвий зімній деньок.

Одного разу,невідомо коли, на світі з'явились ці ... королі сучасного українського хіп-хопу, самобутні та щирі self-made виконавці Курган і Agregat!

Гурт вирушає у всеукраїнський тур "Габелі" і нарешті завітає до міста Луцьк, яке вже декілька років на нього чекає.
Наразі, без перебільшення, Курган і Agregat збирає тисячі шанувальників на топових вітчизняних фестивалях і мільйони переглядів на Youtube.
Хлопці перетнуть всю Україну, щоб разом створити нашу музичну історію, та довести, що відвертість завжди перемагає.

Луцьк, ніякий нічний клуб не замінить трушну сільську дискотеку, бо місцевих тус багато, а Курган один. До зустрічі в "Стоп-кадрі"!

Похожие события

Вечер джаза и вина в саду 08 августа 20:00, сб Вечер джаза и вина в саду Киев, Ботанический сад им. Гришко от 300 грн. Вечер джаза и вина в саду Уже не хочу 08 августа Вечер джаза и вина в саду Ботанический сад им. Гришко Купить HammAli & Navai 21 августа 19:00, пт HammAli & Navai Киев, КВЦ Парковый от 790 грн. HammAli & Navai Уже не хочу 21 августа HammAli & Navai КВЦ Парковый Купить Vivienne Mort 14 сентября 19:00, пн Vivienne Mort Киев, D12 от 390 грн. Vivienne Mort Уже не хочу 14 сентября Vivienne Mort D12 Купить Jamala в Ботаническом Саду 28 августа 19:00, пт Jamala в Ботаническом Саду Киев, Ботанический сад им. Гришко от 350 грн. Jamala в Ботаническом Саду Уже не хочу 28 августа Jamala в Ботаническом Саду Ботанический сад им. Гришко Купить