8 ноября 2019, пт. 19:00
Дом Кино Киев, ул. Саксаганского, 6
от 300 грн.
Гарантия возврата средств При оплате картой гарантирован возврат 90% номинальной стоимости оплаченных билетов по запросу покупателя. Крайний срок запроса из личного кабинета: 19:00 07/11/2019. Детали тут
от 300 грн.
Выбрать билет

Галерея

Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №1 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №2 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №3 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №4 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №5 picture

О событии

Ювілейний десятий Київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST - подія небачених масштабів і головне блюзове свято України у 2019 році. Фестиваль пройде 8 і 9 листопада в столичному Будинку Кіно, і в честь ювілею запропонує глядачам дводенну програму майстрів блюзу з 7 країн та усі відтінки блюзу — від джерел і традицій, до сучасних експериментальних інновацій. Перший день фестивалю 8 листопада представить хедлайнерів з США — хранителя традицій акустичного блюзу, гітариста та вокаліста MICHAEL ROACH, і одного з найяскравіших представників чиказького сучасного гітарного блюзу MIKE WHEELER.

Почне фестиваль представник України — Макс Ватутін (м.Коломия) — гітара, вокал. Він запропонує слухачам акустичну програму, що складається з класичних блюзових хітів із репертуару Taj Mahal, B.B.King, Ray Charles та інших легендарних виконавців з діапазоном звучання від Дельта блюзу до драйвових рифів.

Продовжить перше відділення спільний білорусько-український проект Olexiy Yarovenko Band. Колектив, зібраний харизматичним актором театру і кіно та талановитим музикантом Олексієм Яровенко, представить глядачам фестивалю програму з авторських композицій, яка заснована на фанку, традиційному блюзі і музиці соул.

Потім, після невеликої перерви на сцену вийдуть виконавці блюзу з США.

Michael Roach є одним з останніх хранителів традиційного різновиду блюзу, заснованому на регтайм і м'якій, але технічній манері звуковидобування — Piedmont blues. Не випадково майстер-класи цього виконавця по гітарі й вокалу користуються заслуженим успіхом по всьому світу. Відвідувачі цих уроків відзначають неймовірну доступність і душевність знань, які відкривають сенс блюзу навіть новачкам. Ця риса прикрашає і його концерти. На фестивалі Michael Roach (вокал, гітара) представить акустичну програму, яка перенесе глядача у часи зародження жанру і своєю легкістю звучання подарує неймовірні відчуття та гармонію.

Закриє програму першого дня один з майстрів сучасного чиказького блюзу — гітарист і вокаліст Mike Wheeler за підтримки кращих українських музикантів, яки регулярно гастролюють з іноземними Блюзменами в їх українських турах. Цей автор пісень, яскравий вокаліст та унікальний гітарист, внесений до Зали Слави Блюзу Чикаго у 2014 році, виступав на одній сцені з Koko Taylor, George Benson, Buddy Guy, B.B.King, Jimmy Johnson. Його пісні грає практично всі чиказька блюзова спільнота, а його майстерність при виконанні будь-якої відомої пісні змушує глядача забути про оригінал.

У другий день десятого ювілейного KYIV BLUES FEST шанувальників блюзу чекає не менш яскрава і різноманітна програма від виконавців з Польщі, США, Канади й Великобританії.

Отже, десятий ювілейний київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST X з нетерпінням чекає зустрічі з вами, бажаючи подарувати потужну і нев'янучу енергію справжнього блюзу й океан позитивних емоцій!

THE BLUES IS ALRIGHT!

Другие даты

Kyiv Blues Fest

09 ноября 2019 19:00

Дом Кино, Киев

Перейти к описанию
от 300 грн.