Kyiv Blues Fest

8 ноября 2019, пт. 19:00
Дом Кино Киев, ул. Саксаганского, 6
от 300 грн.
от 300 грн.

Галерея

Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №1 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №2 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №3 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №4 picture
Kyiv Blues Fest в Киеве - фото №5 picture

О событии

Ювілейний десятий Київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST - подія небачених масштабів і головне блюзове свято України у 2019 році. Фестиваль пройде 8 і 9 листопада в столичному Будинку Кіно, і в честь ювілею запропонує глядачам дводенну програму майстрів блюзу з 7 країн та усі відтінки блюзу — від джерел і традицій, до сучасних експериментальних інновацій. Перший день фестивалю 8 листопада представить хедлайнерів з США — хранителя традицій акустичного блюзу, гітариста та вокаліста MICHAEL ROACH, і одного з найяскравіших представників чиказького сучасного гітарного блюзу MIKE WHEELER.

Почне фестиваль представник України — Макс Ватутін (м.Коломия) — гітара, вокал. Він запропонує слухачам акустичну програму, що складається з класичних блюзових хітів із репертуару Taj Mahal, B.B.King, Ray Charles та інших легендарних виконавців з діапазоном звучання від Дельта блюзу до драйвових рифів.

Продовжить перше відділення спільний білорусько-український проект Olexiy Yarovenko Band. Колектив, зібраний харизматичним актором театру і кіно та талановитим музикантом Олексієм Яровенко, представить глядачам фестивалю програму з авторських композицій, яка заснована на фанку, традиційному блюзі і музиці соул.

Потім, після невеликої перерви на сцену вийдуть виконавці блюзу з США.

Michael Roach є одним з останніх хранителів традиційного різновиду блюзу, заснованому на регтайм і м'якій, але технічній манері звуковидобування — Piedmont blues. Не випадково майстер-класи цього виконавця по гітарі й вокалу користуються заслуженим успіхом по всьому світу. Відвідувачі цих уроків відзначають неймовірну доступність і душевність знань, які відкривають сенс блюзу навіть новачкам. Ця риса прикрашає і його концерти. На фестивалі Michael Roach (вокал, гітара) представить акустичну програму, яка перенесе глядача у часи зародження жанру і своєю легкістю звучання подарує неймовірні відчуття та гармонію.

Закриє програму першого дня один з майстрів сучасного чиказького блюзу — гітарист і вокаліст Mike Wheeler за підтримки кращих українських музикантів, яки регулярно гастролюють з іноземними Блюзменами в їх українських турах. Цей автор пісень, яскравий вокаліст та унікальний гітарист, внесений до Зали Слави Блюзу Чикаго у 2014 році, виступав на одній сцені з Koko Taylor, George Benson, Buddy Guy, B.B.King, Jimmy Johnson. Його пісні грає практично всі чиказька блюзова спільнота, а його майстерність при виконанні будь-якої відомої пісні змушує глядача забути про оригінал.

У другий день десятого ювілейного KYIV BLUES FEST шанувальників блюзу чекає не менш яскрава і різноманітна програма від виконавців з Польщі, США, Канади й Великобританії.

Отже, десятий ювілейний київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST X з нетерпінням чекає зустрічі з вами, бажаючи подарувати потужну і нев'янучу енергію справжнього блюзу й океан позитивних емоцій!

THE BLUES IS ALRIGHT!

Другие даты

Похожие события

Рок баллады на крыше ЦУМ. Виртуозы Киева 14 августа 19:00, пт Рок баллады на крыше ЦУМ. Виртуозы Киева Киев, Крыша ЦУМ от 350 грн. Рок баллады на крыше ЦУМ. Виртуозы Киева Уже не хочу 14 августа Рок баллады на крыше ЦУМ. Виртуозы Киева Крыша ЦУМ Купить HammAli & Navai 21 августа 19:00, пт HammAli & Navai Киев, КВЦ Парковый от 790 грн. HammAli & Navai Уже не хочу 21 августа HammAli & Navai КВЦ Парковый Купить Jamala в Ботаническом Саду 28 августа 19:00, пт Jamala в Ботаническом Саду Киев, Ботанический сад им. Гришко от 350 грн. Jamala в Ботаническом Саду Уже не хочу 28 августа Jamala в Ботаническом Саду Ботанический сад им. Гришко Купить Классика на крыше ЦУМ. виртуозы Киева 15 августа 19:00, сб Классика на крыше ЦУМ. виртуозы Киева Киев, Крыша ЦУМ от 350 грн. Классика на крыше ЦУМ. виртуозы Киева Уже не хочу 15 августа Классика на крыше ЦУМ. виртуозы Киева Крыша ЦУМ Купить