Ladies’ Night

19 октября 2020, пн. 19:00
от 100 грн.
от 100 грн.
Выбрать билет

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді.
На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.


У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.
Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій.
Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.
Нам, болить надавати вам таку відповідь.


Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.
Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717

Легендарный спектакль Ladies' Night - 15 лет на сцене!

Оригинальная версия постановки расскажет историю шестерых друзей, которые остались без работы... В вечном поиске подработок, ребята вынуждены коротать свои вечера в местном баре. У каждого из них свои проблемы: одного покинула жена с ребенком, женщина другого выбрала лучшую партию, у третьего - ребенок требует ролики... Но все меняет случайное объявление в газете для тех, кто готов на все: "Стриптиз! Вход - 200 баксов". Бывшие металлурги решают сделать свое экстравагантное шоу!

Спектаклей много - LADIES' NIGHT - один!

Сделано в Одессе!