Нова дата

Леди Вакбэта

3 ноября 2020, вт. 19:00
Русский театр Одесса, ул. Греческая, 48
от 100 грн.
от 100 грн.
Выбрать билет

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:700-80-10

Хореографическая траги-комедия в двух актах.

В центре этой истории, сам того не желая, находится Вакбэт Лавсторд . Его самодостаточно влюблённая в себя жизнь размеренно текла, ровно до тех пор, пока мистер Вакбэт не увлёкся прекрасной Дивой местного кабаре.

Стоит заметить, что увлечение это было далеко не первым, когда-то давно, Вакбэт клялся в вечной любви Артистке этого же кабаре, но это было давно и далеко...

Ах, да, чуть не забыл, мистер Вакбэт, кстати женат, но не так давно, как клялся в любви Артистке...

А вот маленькая соседка Лолита, напротив, сама жарко увлеклась мистером Вакбэтом.

И это только на первый взгляд всё запутано, на самом деле всё просто.

Один Вакбэт и 4 его леди

И это только на первый взгляд всё смешно и нелепо, на самом деле, всё очень запутанно.

Яркая, современная история, на вечные темы любви, ревности, дружбы, преданности. Она окунёт вас в море хореографии, ярких костюмов, современной музыки и прекрасного настроения.