Lil Morty

13 ноября 2020, пт. 19:00
Bingo Киев, пр-т Победы, 112
от 249 грн.
от 249 грн.
Выбрать билет

О событии

Внимание! Концерт перенесен на 13.11.2020. Все билеты остаются действительными на новую дату!

Также возможен обмен билетов на будущие события Организатора. По вопросу обмена просьба обращаться на электронную почту [email protected]

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Почему стоит пойти на концерт Lil Morty?

1. Услышать набирающего популярность рэпера.
2. Оценить песни с мощным посылом.
3. По словам самого Lil Morty, почувствовать "звуки на вкус".

Начало нового десятилетия ознаменуется появлением на свет нового альбома Лил Морти.

Как всегда, полный нигилизма и решимости, он засияет, на фоне бездушного конвейера, плодящего повседневность и серость вокруг нас.