LINKIN PARK | TRIBUTE SHOW

11 октября 2020, вс. 20:00
ATLAS Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 37-41
от 400 грн.
от 400 грн.
Выбрать билет

Галерея

О событии

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Rain Drops Band для любителей рок музыки

Дань уважения и день памяти легендарному вокалисту Честеру Беннингтону, голос и песни которого надолго останутся в памяти всех ценителей жанра и самой группы. Атмосферу и энергетику оригинального состава Linkin Park создают горячие и талантливые ребята из группы RAIN DROPS , для которых честь играть эту музыку. Также приятным сюрпризом для гостей будет то что на разогреве будет 30SECONDS TO MARS tribute, в исполнении всё тех же Rain Drops.

Трибьют сразу 2х топовых групп на одной сцене, такого ещё не было! Окунись в атмосферу безумного драйва , мощнейшей энергетики и идеального звучания рок музыки.