Ляпис 98

17 сентября 2020, чт. 19:00
Зеленый Театр Киев, Парковая дорога, 2
от 600 грн.
от 600 грн.
Выбрать билет

Галерея

О событии

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
[email protected]

Подію перенесено з 5 квітня. Нова дата і локація - 17 вересня, Зелений театр.

Ляпис 98, 17 сентября, Киев, Зелёный театр

Дамы и господа! Космический цирк аутсайдеров, родоначальников стиля радикальный шансон, не имеющий аналогов в мире, представляет вашему вниманию программу «Парад-Алле».

Помпезный цирк под руководством Сергея Михалка – это шоу с элементами Stand Up, драйв, заряд эмоций и ностальгии. Песни «Ляписов» актуальны в любую пору года, в любой точке мира и для любой аудитории. Им аплодируют не жалея ладоней, и подпевают не жалея связок! У вас есть шанс проверить слова на деле!

Вы можете приобрести билеты на Ляпис 98 на Concert.ua онлайн. Или заказать доставку курьером или забрать на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными)