LP

9 декабря 2020, ср. 19:00
Дворец спорта Киев, Спортивная площадь, 1
от 1299 грн.
от 1299 грн.
Выбрать билет

Галерея

LP в Киеве - фото №1 LP у Києві
LP в Киеве - фото №2 LP у Києві афіша
LP в Киеве - фото №3 LP у Києві квитки
LP в Киеве - фото №4 LP у Києві на concert.ua

О событии

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

ЗВЕРНЕННЯ LP:


“Любі друзі! Ми дуже шкодуємо, що повідомили вам про ПЕРЕНОС шоу LP у Палаці Спорту 16 квітня у зв'язку з пандемією COVID 19. На даний момент єдиний пріоритет, який у нас є, це добре здоров'я і безпека глядачів, артиста і персоналу залу.
Усі куплені квитки залишаються дійсними на нову дату шоу – 9 грудня 2020 року.”

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА аншлаг:


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Почему стоит пойти на концерт LP?

1. Спеть любимые хиты в унисон со звездой.
2. Получить заряд чувственной энергии от удивительной исполнительницы.
3. Насладиться живым исполнением любимых треков и новых хитов.

LP на сцене Дворца Спорта

Концерт талантливой LP пройдет 16 апреля на сцене Дворца Спорта. Певица исполнит песни из пятой студийной пластинки Heart To Mouth, а также самые популярные треки. Пропустить это шоу – невозможно!

Грандиозный концерт LP в Киеве в рамках тура Heart To Mouth

Певица с невероятной энергетикой долгое время создавала хиты для многих американских топовых исполнителей. Однако сама LP обрела популярность после релиза полноформатника Lost on You (2017). Одноименный трек из альбома стал платиновым в Польше, Греции, Швейцарии, Италии, Франции. Количество просмотров видео на песни «Muddy Waters», «When We’re High» и «Lost On You» за 2018 превысило 280 миллионов. О феномене популярности писали Rolling Stone, Vogue и Out, а сама LP стала желанным гостем телешоу, в том числе и Джимми Фэллона.

Путь от Lost on You до Heart To Mouth

Пластинки, вышедшие после знакового альбома Lost on You укрепили популярность исполнительницы. В последнем альбоме Heart To Mouth певица со свойственной ей откровенностью говорит о любви, страхе, неуверенности, неверности и искуплении. Альбом соединил в себе поп, рок и электронное звучание, а удивительный вокал и стиль исполнения LP сделали пластинку по-настоящему чувственной.

Где купить билеты на концерт LP в Киеве?

Удобно и быстро приобрести билеты можно на сайте Concert.ua. Также есть возможность оформить заказ с доставкой курьером или забрать заказ на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными).

Артисты