24-pay-mark Created with Sketch.

Нація

от 240 грн.
Выбрать билет

Галерея

Нація во Львове - фото №1 nacija-lviv_nacionalniy-ukrayinskiy-akademichniy-dramatichniy-teatr-imeni-mariyi-zankoveckoyi_291120221830_383
Нація во Львове - фото №2 nacija-lviv_nacionalniy-ukrayinskiy-akademichniy-dramatichniy-teatr-imeni-mariyi-zankoveckoyi_291120221830_946

О событии

Нація во Львове состоится благодаря ВСУ! Ждем вас 2023-02-21 в 18:30 на площадке Национальный украинский драматический театр имени Марии Заньковецкой, Львов.
Вы можете купить билеты на Нація на Concert.ua онлайн29 листопада Франківський драмтеатр зіграє виставу “Нація” на сцені Львівського національного театру ім. М. Заньковецької.

Драма-реквієм на основі реальних подій за однойменною книгою М. Матіос вперше у Львові!

Вистава на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцулії — своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз’ятрить та відкриє навічно незагоєні рани давно минулого, подарує сповідь та прощення “своїм” та “чужим”, “невинним” та “винним” мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується НАЦІЯ.

Інсценізація, режисура, візуальне рішення, музичне оформлення – н.а. України Ростислав Держипільський

  • Сценографія – з.д.м. України Олександр Семенюк
  • Пісенна режисура – лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Наталка Половинка
  • Пластика – Андрій Кирильчук