Надежда Мейхер. Акустический концерт Feelings

2 декабря 2020, ср. 19:00
Украинский театр Одесса, ул. Пастера, 15
от 180 грн.
от 180 грн.
Выбрать билет

О событии

Событие перенесено с 02.04 на 02.12.2020. Билеты остаются действительными!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:(048) 7723372, пошта [email protected]

2 декабря 2020 года в Одесском украинском театре состоится акустический концерт Надежды Мейхер в Одессе с программой «Feelings».

Вас ждут мировые хиты в откровенном и чувственном исполнении Надежды Мейхер. В этот теплый дружеский вечер романсы, знакомые мелодии и авторские композиции самой певицы прозвучат на украинском, испанском, итальянском, французском и английском языке. Такую Надежду Мейхер вы еще не видели!

В программе “Feelings” прозвучат такие композиции как:
«Сiла птаха»
«Не отрекаются любя»
«Мохнатый шмель»
«А если бы ты был богом»
«Монолог»
«Besame mucho»
«Caruso»
«Habanera»
«Malade»
«Mon mec à moi»
«New York, New York»
«Feelings»
и другие

До встречи!

С любовью, Мейхер Надежда!

Длительность 1.30