Octoberfest Kiev 2016. Брати Гадюкіни

11 сентября 2016, вс. 12:00
Арт-завод Платформа Киев, ул. Беломорская, 1
от 70 грн.
от 70 грн.

О событии

З 9 по 11 вересня у Києві, на арт - заводі «Платформа», відбудеться щорічний тринадцятий міжнародний фестиваль Octoberfest Kiev.

 

Це масштабне народне гуляння щорічно збирає у всьому світі 6 мільйонів чоловік. В Україні він - один з наймасовіших фестивалів, що зазвичай зустрічає близько 20 000 любителів розваг і пивного напою.

 

Український фестиваль відтворить справжню атмосферу і колорит німецького свята. Протягом трьох днів Octoberfest Kiev 2016 гості зможуть насолоджуватися ексклюзивними сортами мюнхенського пива, звареного спеціально до свята: Левенброй, Шпатен та Францизсканер.

 

 

 


І, звичайно ж, отримають можливість покуштувати страви справжньої німецької кухні: свинячу рульку, створену за секретним рецептом німецьких кухарів, знамениті баварські сосиски на грилі і свинячі реберця, копчену скумбрію та «Пів курки» . Пиво будемо пити виключно з літрових кухлів, а найбільш активні «випивохи» отримають цінні призи від спонсорів.

 

За музику та атмосферу фестивалю відповідає німецький духовий оркестр, а також вибухові музиканти України та зарубіжжя: Ot Vinta, Brutto, Беz Обмежень, Брати Гадюкіни та багато інших.

 

Партнери: Арт-Завод «Платформа», ТЦ Даринок, Уличная еда, Генеральний спонсор - Еко-пиво Чернігівське, М’ясний партнер - Містер Гриль, Радіо-партнер - Просто Радіо