Песочное шоу-сказка Дюймовочка

20 сентября 2020, вс. 12:00
Дом Кино Киев, ул. Саксаганского, 6
от 120 грн.
от 120 грн.
Выбрать билет

О событии

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 24 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Звернення організатора

Дорогі наші глядачі
Всі ми зараз проходимо випробування і потребуємо підтримки та розуміння.
Зі свого боку ми намагаємось створити найкомфортніші умови для тих хто вже придбав квитки на наші вистави, але не маємо можливості прогнозувати та попереджаємо, що дата вистави може бути ще раз перенесена, у разі необхідності на травень, або на вересень, та нагадуємо, що Ви завжди маєте можливість повернути квитки, якщо дата перенесеної події не влаштує Вас.

Але, з великою надією на розуміння, ми просимо підтримати організаторів та скористатися квитками на нову дату, тільки так наші збитки будуть не такими значущими і ми зможемо й надалі радувати новими, цікавими подіями.

У свою чергу, для всіх хто придбав квитки на виставу «Дюймовочка», 15.03.20, у разі, якщо дата вистави не буде зручною, ми створимо можливість обміняти ці квитки на аналогічні квитки будь-якої вистави, протягом року

Також, всім ми даруємо промо-код -50% на купівлю квитка на будь-яку виставу, яким можна буде скористатися до кінця 2020 року. Для того, щоб отримати промо-код на знижку, оберіть подію, та зателефонуйте за номером 0506555235


Дякуємо, що ви з нами, бажамо здоров’я та гарного, весняного настрою.
З повагою, театр пісочної анімації «Золотий Лев»

Сказки Г.Х. Андерсена очаровывают с первой секунды, а особенно, если слышишь их от Олле Лукойе, и видишь как рождаются живые образы из песка и света.

Когда так долго тянется зима нет лучшей истории, которая подарила, по-настоящему, весеннее настроение, чем история крошечной девочки, рожденной в волшебный цветок.
Сказка близка к оригинальной версии автора, в музыкальной фонограмме использованы произведения великих композиторов, рекомендованы детям. Симбиоз нескольких жанров искусства способствует эстетическому и духовному развитию ребенка, обогащает внутренний мир.

Рекомендуем для семейного просмотра. Детям до 6 лет бесплатно, без предоставления отдельного места.

Художники Светлана Данильченко и Ольга Крыжановская.
Актер рассказчик - Сергей Улашев.

Песочное шоу-сказка Дюймовочка в Киеве! Ждем вас 2020-09-20 в 12:00 на площадке Дом Кино, Киев.
Вы можете купить билеты на Песочное шоу-сказка Дюймовочка на Concert.ua онлайн. А также оформить заказ с доставкой курьером или забрать заказ на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся недоступными).