Ревизор

12 декабря 2020, сб. 19:00
от 100 грн.
от 100 грн.

О событии

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня 2020 року, цю подію перенесено на 12 грудня. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:[email protected]


"Ревизор"

Комедия в двух действиях

Комедия об авантюристах и жуликах, хотя и написана полтора века назад, остается предельно современной. За ширмой классического сюжета скрываются все признаки нашего времени: взяточничество, самоуправство, беззаконие. И хотя весь спектакль зритель смеется, надрывая живот, в финале его ожидает откровение. Оказывается, смех-то, сквозь слезы.

«Ревизор» — спектакль, который полон гоголевских дьяволических шуток и комических ситуаций. Слегка актуализированный материал в спектакле заслуженого деятеля искусств Украины Вячеслава Жылы, звучит по-новому хлестко и энергично. Узнаваемые характеры, недвузначные намеки, — правду в постановке тесно перемешивают с шуткой.

И, конечно же, на сцене «Ревизора» любимые артисты — Лилия Ребрик, Алексей Вертинский, Ксения Вертинская, Владимир Горянский, Александр Папуша, Валерий Шалыга, Александр Жыла, Андрей Кронглевский, Виталий Ажнов, Петр Русаненко, Владислав Дмитрук.

Роль городничего в современной постановке исполнит талантливый бизнесмен Александр Меламуд, а плута-Хлестакова сыграет молодой артист Даниил Маржец.

  • Режиссер-постановщик — заслуженный деятель искусств Украины Вячеслав Жыла
  • Композитор — Юрий Звонарь
  • Художник-постановщик — Мария Крутоголова
  • Художник по костюмам — Любава Сокол
  • Художник по обуви — Александр Гнатковский
  • Продюсер — Слава Жыла