Різдвяний концерт НАОНІ

от 290 грн.

О событии

Чому варто піти на концерт Різдвяний концерт НАОНІ?

1. 50 років оркестр «з українською душею» дивує своїм виконанням навіть найприскіпливіших глядачів, вражає своєю артистичністю та віртуозністю.
2. Незвичний музичний колорит надають оркестру особливі оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, виконавців на зозульках.
3. Зіграно понад 5 000 концертів по всьому світу.

У 2017 році НАОНІ яскраво та потужно відкривали Євробачення. Цього року 75 років виповнилося художньому керівнику НАОНІ, народному артисту України, лауреату Національної премії ім. Т. Шевченка — Віктору Омеляновичу Гуцалу.

В популярному шоу «Битва Оркестрів» НАОНІ одержав 7 перемог і наразі є абсолютним лідером за кількістю зібраних голосів глядачів. І це лише маленька частина тих великих мистецьких досягнень цього славетного колективу, котрими може пишатися не лише НАОНІ, а й Україна.

У далекому 1984 році Віктор Омелянович став керівником тоді ще Оркестру Народних інструментів України, якому у 1997 буде надано статус «Національний». 35 років Віктор Омелянович Гуцал – незмінний керівник НАОНІ, його талант, запальна енергія, яскравий гумор, відчайдушна відданість своїй справі дозволили оркестру піднятися до рівня світової майстерності виконання.

Талановитий композитор, диригент, аранжувальник — Віктор Омелянович Гуцал, володіє майстерністю бачити талант та можливості, він вміє ризикувати, завдяки йому в репертуарі оркестру з’явилися такі хіти, як AC/DC «Highway to Hell», Hotel California» гурту Eagles та інші, які НАОНІ виконує як ніхто у світі!

В репертуарі НАОНІ українська народна музика, класичні твори та світові хіти, які оркестр виконує в яскравому своєрідному музичному стилі.

За свою історію оркестр був на гастролях в усіх куточках України та за її межами. Де б не виступав НАОНІ всюди музиканти з гордістю несли до людей українську музику, викликаючи своєю творчістю цікавість та повагу до України.

Багато років НАОНІ на чолі зі своїм легендарним лідером Віктором Гуцалом дарують нам настрій та радість. Улюбленці України заслуговують на овації та щирі привітання!

Похожие события

Вечер джаза и вина в саду 07 августа 20:00, пт Вечер джаза и вина в саду Киев, Ботанический сад им. Гришко от 300 грн. Вечер джаза и вина в саду Уже не хочу 07 августа Вечер джаза и вина в саду Ботанический сад им. Гришко Купить HammAli & Navai 21 августа 19:00, пт HammAli & Navai Киев, КВЦ Парковый от 790 грн. HammAli & Navai Уже не хочу 21 августа HammAli & Navai КВЦ Парковый Купить Саша Чемеров 05 сентября 19:00, сб Саша Чемеров Киев, ЮБК от 450 грн. Саша Чемеров Уже не хочу 05 сентября Саша Чемеров ЮБК Купить Один в Каное. Теплый концерт на террасе 08 сентября 19:00, вт Один в Каное. Теплый концерт на террасе Киев, D12 от 390 грн. Один в Каное. Теплый концерт на террасе Уже не хочу 08 сентября Один в Каное. Теплый концерт на террасе D12 Купить