Подію перенесено/скасовано

Road to Mystic. Ukraine

26 апреля - 31 мая 2020 18:00
Bingo Киев, пр-т Победы, 112
от 230 грн.
от 230 грн.

Галерея

Road to Mystic. Ukraine в Киеве - фото №1 road-to-mystic_monteray-live-stage_260420201800_38

О событии

Будь ласка, звірніть увагу

Звернення організатора

❗️ ІНФОРМАЦІЯ СТОСОВНО LIVE-ФІНАЛУ ❗️

Незважаючи на те, що карантин наразі офіційно продовжено до 24-го квітня, ми не розглядаємо можливість проведення live-фіналу 26-го квітня, як було анонсовано раніше. Якщо ситуація нормалізується, ми зробимо все можливе, щоб провести live-фінал пізніше, а якщо ми не встигнемо це зробити - переможець Road to Mystic: Ukraine буде обраний в режимі онлайн. Всі деталі з цього приводу будуть пізніше, оскільки зараз ніхто не може сказати, як розгортатимуться події протягом найближчих тижнів.

У будь-якому випадку, ми хочемо сказати, що переможець буде обраний і зіграє на Mystic Festival, оскільки це є нашою головною метою, і ми докладемо для цього всі свої зусилля.

Для всіх, хто вже придбав квитки на live-фінал: пізніше ви зможете або зберегти їх на нову дату, або повернути гроші. Слідкуйте за оновленнями.

Якщо у вас є якісь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами через приватні повідомлення або електронну пошту roadtomyst[email protected]

Заздалегідь дякуємо за увагу та розуміння.
З повагою, Mystic Festival, Daily Metal та вся команда Road to Mystic: Ukraine

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Почему стоит пойти на Road to Mystic. Ukraine?

1. Мощные шоу от 4-х ярких групп, одна из которых получит возможность сыграть на самом большом металл-фестивале Польши.
2. Специальный гость события - группа Motanka, одна из лучших метал-команд Украины. Мистический металл и космическое погружение!
3. 4 часа безудержного рока и металла вечером воскресенья!

Road to Mystic: Ukraine 2020 - событие для украинских rock / metal групп и возможность сыграть на самом большом металл-фестивале Польши Mystic Festival 2020 в одном лайн-апе со знаковыми командами мировой сцены.

4 мощные украинские группы, которые станут победителями онлайн-этапа отбора Road to Mystic: Ukraine 2020, представят свои шоу в Live-финале 26 апреля в киевском клубе Bingo.

Победитель, который будет избран голосами публики и жюри, получит возможность сыграть на Mystic Festival 2020 в Кракове, а каждый зритель получит 4 часа безудержного рока и металла вечером воскресенья

Специальный гость события - группа Motanka, одна из лучших метал-команд Украины, которая осенью дважды собрала полный зал в MonteRay Live Stage и готова сделать это еще раз! Мистический металл и космическое погружение ждут вас!

Где купить билеты на Road to Mystic 2020?

Вы можете приобрести билеты на Road to Mystic. Ukraine по Concert.ua онлайн. Или заказать доставку курьером или забрать на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными)

Артисты