Швейк

23 ноября 2019, сб. 18:00
Украинский театр Одесса, ул. Пастера, 15
от 150 грн.
от 150 грн.

Галерея

О событии


Швейк в Одесса! Ждем вас 2019-11-23 в 18:00 на площадке Украинский театр, Одесса.
Вы можете купить билеты на Швейк на Concert.ua онлайн. А также оформить заказ с доставкой курьером или забрать заказ на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными).

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА виставу ШВЕЙК?

1. Всім шанувальникам світового мистецтва! Вперше в Одесі!.
2. Гастролі первшої сцени України – Київського Національного драматичного театру ім. І.Франка (м. Київ), вистава за романом Ярослава Гашека.
3. Доторкнутися до вічного і прекрасного.

Вистава «Швейк» - це більше, ніж вільна інтерпретація славнозвісного роману Ярослава Гашека «Пригоди бравого вояки Швейка».

Багато в чому вона стала можливою завдяки двом неординарним акторським особистостям: Богдану Бенюку (Народний артист України) та Анатолію Хостікоєву (Народний артист України). Саме їх багаторічний творчий тандем спровокував ідею створення вистави про істинну чоловічу дружбу, про доброту та людяність, які не підвладні ані часу, ані будь-яким випробуванням.

Завдяки фантазії творців вистави (режисер-постановник М. Гринишин) «оживе» пам'ятник Швейка і ми разом з героями потрапимо до Австро-Угорщини початку Першої світової війни, ви станете учасниками подій роману великого чеського класика. Різних героїв зустріне на своєму шляху Швейк, перш ніж знайде справжнього друга – поручника Лукаша.

Вистава побудована на єднанні всіх можливих у театрі жанрів, але найголовнішим її достоїнством є відверта театральність, імпровізація, що доведена до абсолюту, коли щезає межа між актором і глядачем, коли глядач непомітно для себе стає повноправним учасником подій, неймовірних пригод, ім'я яким – Життя.

Цю виставу неможна переповісти, вона кожного разу звучить по-іншому. І не тільки за рахунок імпровізації, а й за рахунок чутливості та розуміння оглядної зали, від якої актори набувають енергію творчості.

Не випадково, протягом років, «Швейк» лишається одним з найпопулярніших спектаклів. З його героями знайомі глядачі багатьох міст не лише України, але й Росії, Польщі, Румунії, Білорусії. У 1999 році ця вистава побувала на Міжнародному фестивалі «МІТТЕЛФЕСТ» в Італії, де була визнана не просто кращою, а стала подією форуму.

Тільки один день - 23 листопада 2019 року о 18-00 - ШВЕЙК !!!

Вистава демонструється українською мовою.

Похожие события

Премьера. Двое 01 февраля 19:00, сб Премьера. Двое Одесса, Театр на Чайной от 40 грн. Премьера. Двое Уже не хочу 01 февраля Премьера. Двое Театр на Чайной Купить Номер 13 06 февраля 19:00, чт Номер 13 Одесса, Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного) от 100 грн. Номер 13 Уже не хочу 06 февраля Номер 13 Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного) Купить Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством 19 января 14:00, вс Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством Киев, Дом Кино от 120 грн. Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством Уже не хочу 19 января Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством Дом Кино Купить В джазе только девушки 19 января 16:00, вс В джазе только девушки Одесса, Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного) от 40 грн. В джазе только девушки Уже не хочу 19 января В джазе только девушки Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного) Купить