Швейк

23 ноября 2019, сб. 18:00
Украинский театр Одесса, ул. Пастера, 15
от 150 грн.
от 150 грн.

Галерея

О событии


Швейк в Одесса! Ждем вас 2019-11-23 в 18:00 на площадке Украинский театр, Одесса.
Вы можете купить билеты на Швейк на Concert.ua онлайн. А также оформить заказ с доставкой курьером или забрать заказ на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными).

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА виставу ШВЕЙК?

1. Всім шанувальникам світового мистецтва! Вперше в Одесі!.
2. Гастролі первшої сцени України – Київського Національного драматичного театру ім. І.Франка (м. Київ), вистава за романом Ярослава Гашека.
3. Доторкнутися до вічного і прекрасного.

Вистава «Швейк» - це більше, ніж вільна інтерпретація славнозвісного роману Ярослава Гашека «Пригоди бравого вояки Швейка».

Багато в чому вона стала можливою завдяки двом неординарним акторським особистостям: Богдану Бенюку (Народний артист України) та Анатолію Хостікоєву (Народний артист України). Саме їх багаторічний творчий тандем спровокував ідею створення вистави про істинну чоловічу дружбу, про доброту та людяність, які не підвладні ані часу, ані будь-яким випробуванням.

Завдяки фантазії творців вистави (режисер-постановник М. Гринишин) «оживе» пам'ятник Швейка і ми разом з героями потрапимо до Австро-Угорщини початку Першої світової війни, ви станете учасниками подій роману великого чеського класика. Різних героїв зустріне на своєму шляху Швейк, перш ніж знайде справжнього друга – поручника Лукаша.

Вистава побудована на єднанні всіх можливих у театрі жанрів, але найголовнішим її достоїнством є відверта театральність, імпровізація, що доведена до абсолюту, коли щезає межа між актором і глядачем, коли глядач непомітно для себе стає повноправним учасником подій, неймовірних пригод, ім'я яким – Життя.

Цю виставу неможна переповісти, вона кожного разу звучить по-іншому. І не тільки за рахунок імпровізації, а й за рахунок чутливості та розуміння оглядної зали, від якої актори набувають енергію творчості.

Не випадково, протягом років, «Швейк» лишається одним з найпопулярніших спектаклів. З його героями знайомі глядачі багатьох міст не лише України, але й Росії, Польщі, Румунії, Білорусії. У 1999 році ця вистава побувала на Міжнародному фестивалі «МІТТЕЛФЕСТ» в Італії, де була визнана не просто кращою, а стала подією форуму.

Тільки один день - 23 листопада 2019 року о 18-00 - ШВЕЙК !!!

Вистава демонструється українською мовою.

Похожие события

Белая акация 12 августа 20:00, ср Белая акация Одесса, Летняя концертная арена МОРВОКЗАЛ от 50 грн. Белая акация Уже не хочу 12 августа Белая акация Летняя концертная арена МОРВОКЗАЛ Купить Севильский цирюльник 13 августа 19:00, чт Севильский цирюльник Одесса, Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета от 40 грн. Севильский цирюльник Уже не хочу 13 августа Севильский цирюльник Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Купить Эстрадное шоу-ревю 12 августа 20:00, ср Эстрадное шоу-ревю "Атака Клоунов" Одесса, Летний театр от 100 грн. Эстрадное шоу-ревю Уже не хочу 12 августа Эстрадное шоу-ревю "Атака Клоунов" Летний театр Купить Главное. когда 14 августа 19:00, пт Главное. когда Одесса, Театр на Чайной от 40 грн. Главное. когда Уже не хочу 14 августа Главное. когда Театр на Чайной Купить