Слава Комиссаренко

10 августа 2020, пн. 19:00
от 400 грн.
от 400 грн.
Выбрать билет

Галерея

Слава Комиссаренко в Киеве - фото №1 Слава Комісаренко у Києві
Слава Комиссаренко в Киеве - фото №2 Слава Комісаренко у Києві афіша
Слава Комиссаренко в Киеве - фото №3 Слава Комісаренко у Києві квитки

О событии

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 22 червня 2020 року, цю подію перенесено на 10 серпня. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Контакти організатора: [email protected]


Вы можете купить билеты на Слава Комиссаренко на Concert.ua онлайн. А также оформить заказ с доставкой курьером или забрать заказ на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными).

Другие даты

Слава Комиссаренко

13 августа 2020 19:00

Дворец студентов "ХПИ", Харьков

Перейти к описанию
от 350 грн.

Слава Комиссаренко

12 августа 2020 19:00

ДК Машиностроителей, Днепр

Перейти к описанию
от 350 грн.