перенос события

Лирическая классика

12 апреля 2020, вс. 19:00
Дом Архитектора Киев, ул.Бориса Гринченко, 7
от 150 грн.
от 150 грн.
Выбрать билет

Галерея

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:[email protected]

Приглашаем вас на необыкновенный концерт при свечах, на котором прозвучат произведения выдающихся композиторов Моцарта, Шумана, Чайковского Рахманинова, Паганини, Шопена и многих других!

На концерте будут исполняться, ранее нами не исполняемые произведения! Это не просто концерт - это концерт - беседа при свечах, где композиции будут представлены рассказами о их истории, что бы слушатель мог окунуться в переживания композиторов в момент их написания

Вас также вас ждет сюрприз: музыка из кинофильма, но какого, вы узнаете на концерте!

В этот вечер на сцену выйдут одни из самых сильных представителей украинской классической сцены: Collegium Trio (Скрипка - Тарас Яропуд, Виолончель - Юрий Погорецкий, Рояль - Ирина Стародуб).

Подарите себе и своим близким незабываемый вечер наполненный волшебством и музыкой!