Лучшие саундтреки в исполнении Виртуозов Киева

8 апреля 2020, ср. 19:00
от 140 грн.
от 140 грн.
Выбрать билет

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:[email protected]

В исполнении лучшего независимого и самого драйвового оркестра Виртуозы Киева прозвучат самые красивые саундтреки из культовых фильмов.

«Джокер», «Ла Ла Лэнд», «Однажды в Голливуде», «Звезда родилась», «Игры престолов», «Полночь в Париже», «Интерстеллар», «Амели», «Крестный отец», «Твин Пикс», «Бойцовский клуб», «Завтрак у Тифани», «Запах женщины», «500 дней лета», «Великий Гэтсби», «Реквием по мечте», «Зеленая мила», «Дневник памяти», «Список Шиндлера», «Призрак» и других шедевров.

Не пропустите один из самых красивых концертов от Svitlo Concert

Другие даты