перенос события

Дикарь изменивший искусство ХХ века

22 апреля 2020, ср. 19:00
Дом Архитектора Киев, ул.Бориса Гринченко, 7
от 200 грн.
от 200 грн.
Выбрать билет

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:[email protected]

Нас ждет очень не скучная лекция о главном художнике ХХ века.

О его жизни, творчестве, картинах, дружбе, мифах, о том как он изменили мир искусства.
О его нраве, любовных похождениях и выходках ходят десятки легенд, в которых мы, не без юмора, с вами попытаемся разобраться.

Лекцию будет проводить популярный одесский лектор и искусствовед - Владимир Островский.