Новая дата

Театр в темноте: Маяковский во весь рот

30 апреля 2020, чт. 19:00
Дом Архитектора Киев, ул.Бориса Гринченко, 7
от 275 грн.
от 275 грн.
Выбрать билет

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:[email protected]

Уникальный спектакль в полной темноте, посвященный стихам и письмам Владимира Маяковского.

Однажды никому не известный студент Маяковский, возвращаясь со спектакля с Давидом Бурлюком, прочел ему стих "своего знакомого", на что Бурлюк остановился, оглядел Маяковского с ног до головы и сказал:
- Да это ж вы сами написали.
После этого Бурлюк представляя Маяковского друзьям, говорил:
- Это выдающийся поэт Маяковский.
Маяковскому же он велел писать теперь стихи, что бы не подставлять Бурлюка. Так рождалась звезда Владимира Маяковскому, чьим стихам и письмам будет посвящен наш спектакль.

В спектакле принимает участие актер «Нового театра на Печерске» Григорий Бакланов, а так же старый рояль, темнота и вы.

До встречи на той стороне...

Другие даты

Театр в темноте: Маяковский во весь рот

28 апреля 2020 19:00

Дом Архитектора , Киев

Перейти к описанию
от 250 грн.

Театр в темноте: Маяковский во весь рот

28 апреля 2020 19:00

Дом Архитектора , Киев

Перейти к описанию
от 250 грн.