Рок баллады и Виртуозы Киева

4 апреля 2020, сб. 19:00
от 140 грн.
от 140 грн.

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту:[email protected]

Впервые, лучший независимый оркестр «Виртуозы Киева» сыграет рок баллады в авторских аранжировках!

Вы услышите любимые композиции U2, Queen, Sting, Aerosmith, Scorpions, Depeche Mode, Metallica, The Rolling Stones, Nirvana, Led Zeppelin, Deep Purple и других великих музыкантов современности.

Это будет уникальный и единственный в этом году концерт, когда лучшие классические музыканты играют музыку лучших рок музыкантов!

Другие даты

Похожие события

Макс Корж 25 июля 20:00, сб Макс Корж Одесса, Стадион Черноморец Уже не хочу 25 июля Макс Корж Стадион Черноморец Купить Nightwish 29 мая 20:00, пт Nightwish Киев, Stereo Plaza от 1350 грн. Nightwish Уже не хочу 29 мая Nightwish Stereo Plaza Купить Wildways. Новый альбом 21 ноября 19:00, сб Wildways. Новый альбом Киев, ATLAS от 350 грн. Wildways. Новый альбом Уже не хочу 21 ноября Wildways. Новый альбом ATLAS Купить