Новая дата

Симфонические рок хиты

27 сентября 2020, вс. 19:00
CARIBBEAN club Киев, ул. С. Петлюры, 4
от 300 грн.
от 300 грн.
Выбрать билет

Галерея

О событии

Зверніть, будь ласка, увагу

Подію перенесено 27 вересня

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected]
Організатор: ib promotion

На этот раз симфонический GosOrchestra подготовил большую подборку из лучших песен многих современных рок-исполнителей, в которые входят: Mötley Crüe, Queen, Pink Floyd, Led Zeppelin, The Doors, Scorpions, AC / DC, Guns N'Roses, Green day, Rolling stones и другие. Этот непревзойденный вечер рок-хитов также будет уютным благодаря клуба, в котором пройдет это мероприятие - а именно, в Caribbean Club Concert Hall.