Танго-спектакль "EXIT"

18 мая 2020, пн. 19:00
CARIBBEAN club Киев, ул. С. Петлюры, 4
от 190 грн.
от 190 грн.
Выбрать билет

О событии

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКЦІЇ CARIBBEAN CLUB!

Дорогі гості та друзі, 22 роки ми забезпечували різноманітне дозвілля, дивували авторською кухнею, допомагали розслабитись та гарантували гарні враження.
Наші гості – головний пріоритет роботи концерт-холу та клубу.
З 17-го березня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та з турботою про кожного Caribbean Club закривається на невизначений термін.
Ми всі чекаємо, що роботу буде відновлено найближчим часом.
Ми не скасовуємо, а переносимо події, узгоджуючи з артистами найзручніший час. Вся інформація на нашому сайті caribbean.com.ua та на офіційних сторінках в соцмережах.
Всі придбані квитки дійсні на майбутні дати. Кожному гостю ми допоможемо обрати найкращий варіант зміни часу відвідування обраного шоу або запропонуємо альтернативу.
Наші авторські проекти та гучні нічні вечірки відновлять роботу одразу, коли уряд зніме карантинні обмеження на масові події.
Ми просимо вас зберігати спокій та ваші квитки. Адже події обов’язково відбудуться.
Ваші квитки – це ваша віра в нас та в те, що складні часи минуть швидше ніж всі очікують! Так, саме зараз нам дуже потрібна ваша підтримка.

Будьте здорові та підтримуйте гарний настрій.

Танго-спектакль "EXIT" в Киеве! Ждем вас 2020-05-18 в 19:00 на площадке CARIBBEAN club, Киев.
Вы можете купить билеты на Танго-спектакль "EXIT" на Concert.ua онлайн. А также оформить заказ с доставкой курьером или забрать заказ на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными).Современное танго-представление «EXIT» -- это уже вторая коллаборация украинского квартета «KIEV TANGO PROJECT, артистов танцевального театра «WAVE» и продюсера Светланы Шеветовской. В этот раз к нам также присоединился известный танго-дуэт «SO tango».
Режиссерами постановки стали Андрей Гладыш, основатель танцевального театра «WAVE», вместе с Сергеем Шулико (артистом дуэта «SO tango»).
С помощью танца, пластики, актерской игры, необыкновенно красивой музыки в исполнении наших харизматичных музыкантов в танго-представлении «EXIT», мы покажем интригующие сюжетные линии про судьбы людей с определенной психологической зависимостью, которая, когда поселяется в подсознании, начинает управлять их жизнью.
Будет множество вопросов...Но возможно для кого-то и множество ответов…
Премьера выступления уже скоро!
Будем вас ждать!