24-pay-mark Created with Sketch.

THE WALL. ROCK OPERA

29 марта 2023, ср. 19:30
Дворец Украина Киев, ул. Б. Васильковская, 103
от 399 грн.
от 399 грн.

Галерея

О событии

Звернення організатора

Шановні глядачі!
На жаль, через військову агресію РФ проти України 29.03.2022 концерт не відбудеться. Повернення коштів буде відбуватись відповідно до законодавства України, оферти і у встановлені для цього строки. Наразі в країні введено військовий стан, що є обставиною непереборної сили, і неможливо виконати зобов'язання. Після перемоги України та стабілізації ситуації - будуть виконані всі взяті зобов'язання, буде повідомлена нова дата проведення концерту або буде повідомлено про відміну концерту і розпочнеться процедура повернення коштів.
З усіх питань пишіть нам на [email protected]

Якщо Ви бажаєте вартість квитків перерахувати на підтримку ЗСУ - це можна зробити в Особистому кабінеті на сайті. Натисніть на три крапки поруч з замовленням та оберіть повернення на користь Фонду підтримки тилу.

Дякуємо за розуміння та бажаємо миру. Тримайтеся та будьте здорові!
Все буде Україна!
Слава Україні! Смерть ворогам!

P.S. Довідкова інформація:

Як вам відомо, із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб було введено військовий стан, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Військовий стан було продовжено ще на 30 діб з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року відповідно до Указу Президента України №133/2022 від 14.03.2022 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні".
Враховуючи це, Торгово-Промислова Палата України підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об'єктивними обставинами для суб'єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов'язанням/обов'язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).
Торгово-промислова палата України (далі - ТПП України) враховуючи надзвичайно складну ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).
З метою позбавлення обов'язкового звернення до ТПП України та уповноважених нею регіональних ТПП і підготовки пакету документів у період дії введеного воєнного стану, на сайті ТПП України розміщено 28.02.2022 року загальний офіційний лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).