Упс!.. Я пришел

23 февраля 2019, сб. 19:00
от 250 грн.
от 250 грн.

О событии

Чому варто піти на виставу «Упс!.. Я прийшов»?

1. Побачити іскрометну комедію-притчу.
2. Подивитися постановку за п'єсою талановитого сучасного драматурга Миколи Халезіна.
3. Вам обов'язково захочеться прийти на цю виставу ще раз.

Коли тільки ми приходимо в цей прекрасний світ, ми видаємо радісний вигук: «Усі-усі, дивіться: я прийшов!». Звичайно, ніхто з нас навіть не здогадується і не передбачає, що далі чекає нас на цьому шляху.

Ми даремно не поспішаємо поставити собі найголовніше і нагальне запитання: «А навіщо я прийшов? Заради чого моє існування?». Тому багато хто так і проживає в невіданні своє життя.

Хочете подивитися збоку на себе – порадіти, посміятися і посумувати? Тоді чекаємо вас на виставі Нового українського театру «Упс!.. Я прийшов».

Віталій Кіно, художній керівник театру, виконує в цій постановці головну роль. Вам обов'язково запам'ятається ця сумна комедія і весела казка про наше життя.

Вистава йде російською мовою.
Тривалість – 2 години 50 хвилин (є антракт).

Другие даты

Похожие события

Лебединое озеро Лебединое озеро 3 События Лебединое озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитрий Романов 24 июля 20:00, ср Дмитрий Романов Одесса, Зелёный театр от 300 грн. Дмитрий Романов Уже не хочу 24 июля Дмитрий Романов Зелёный театр Купить Белая акация 27 июля 18:30, сб Белая акация Одесса, Театр музкомедии от 40 грн. Белая акация Уже не хочу 27 июля Белая акация Театр музкомедии Купить Детский балет 27 июля 11:00, сб Детский балет "Спящая красавица" Одесса, Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета от 40 грн. Детский балет Уже не хочу 27 июля Детский балет "Спящая красавица" Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Купить