Новая дата

В Амстердаме можно всё

11 мая 2020, пн. 19:00
Дворец Украина (малый зал) Киев, ул. Большая Васильковская, 103
от 300 грн.
от 300 грн.
Выбрать билет

О событии

Спектакль «В Амстердаме можно всё» перенесен на 11 мая! Билеты остаются действительными!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту:[email protected]

Очень смешная история о том, как уголовный авторитет в пьяном угаре попадает в Амстердам в самый разгар гей-парада.

Пытаясь прекратить то, что там происходит, громя все вокруг, он попадает в полицию, в одну камеру с участниками парада.

А дальше Вы будете рыдать от смеха. Если Вы готовы выдержать это зрелище, то Вы наш зритель.