24-pay-mark Created with Sketch.

ВАСИЛЬ БАЙДАК. STAND UP

от 190 грн.

О событии


Це я, Байдак Василь. актор Інародного театру абсурду Воробушек, персонаж Бубудук, можливо бачили мене в різних шоу або в метро. але зараз я звертаюсь до вас як стендап-комік.

звертаюсь і запрошую на мій стендап, який відбудеться у вашому місті в рамках всеукраїнського туру.

що там буде?

якби то було до повномасштабного вторгнення, то ми би з вами уявляли вахтерку кентавра і фантазували б про розчинні туалетні втулки. але довбана росія вкрала в мене абсурд. як би вичурно я не жартував, а росія існує абсурдніше. тому буде комедія спостереження за абсурдом, який відбувається навколо нас чи всередині нас. і скажу чесно, роблю цей стендап аби не зійти з розуму. тому, як ви теж хочете бути трохи далі від тривоги і стресу - чекаю вас. зроблю все можливе, щоб ви сміялись ще трохи після закінчення стендапу (але недовго, бо як ви будете спати і сміятись, то це не дуже добре).

25% відсотків від прибутку піде на ЗСУ чи допомогу потерпілим.

вхід 18+

до зустрічі!

Похожие события

Лера Мандзюк 15.12, 21.12 Лера Мандзюк Лера Мандзюк 15.12, 21.12 Лера Мандзюк Купить ЛЕРА МАНДЗЮК 24 декабря 18:00, сб ЛЕРА МАНДЗЮК Бровары, ТРЦ «Терминал» от 190 грн. ЛЕРА МАНДЗЮК Уже не хочу 24 декабря ЛЕРА МАНДЗЮК ТРЦ «Терминал» Купить ЛЕРА МАНДЗЮК 18 декабря 18:00, вс ЛЕРА МАНДЗЮК Коломыя, Городской дворец культуры Народный дом от 190 грн. ЛЕРА МАНДЗЮК Уже не хочу 18 декабря ЛЕРА МАНДЗЮК Городской дворец культуры Народный дом Купить НОВОГОДНИЙ СТЕНДАП by standup salon 11 декабря 18:00, вс НОВОГОДНИЙ СТЕНДАП by standup salon Киев, Дом Архитектора от 270 грн. НОВОГОДНИЙ СТЕНДАП by standup salon Уже не хочу 11 декабря НОВОГОДНИЙ СТЕНДАП by standup salon Дом Архитектора Купить