Віденська Кава

19 сентября 2019, чт. 18:00
от 100 грн.
от 100 грн.

Галерея

Віденська Кава в Черновцах - фото №1 Віденська Кава у Чернівцях
Віденська Кава в Черновцах - фото №2 Віденська Кава у Чернівцях афіша
Віденська Кава в Черновцах - фото №3 Віденська Кава у Чернівцях квитки
Віденська Кава в Черновцах - фото №4 Віденська Кава у Чернівцях на concert.ua
Віденська Кава в Черновцах - фото №5 Віденська Кава у Чернівцях фото
Віденська Кава в Черновцах - фото №6 Віденська Кава у Чернівцях піти

О событии

Чому варто піти на виставу "Віденська Кава"?

1. Це розвине вашу фантазію на тему всесвітньої історії.
2. Вистава надасть вам гарного настрою.
3. Історичні персонажі у виставі - відомі світові лідери. У нас ви побачите їх ще зовсім молодими, у 1913 році, коли більшість з них ще була ніким оці, коли більшість з них ще була ніким.

19 вересня, в рамках Великого Всеукраїнського Туру, вистава "Віденська Кава" завітає у Чернівці!

Любовний п'ятикутник - Сталін, Гітлер, Троцький, Фройд і таємнича жінка. Вони зустрінуться разом у віденській кав'ярні напередодні Першої світової війни...

Французький дипломат Талейран казав, що ідеальна кава повинна бути гарячою як пекло, чорною як чорт, чистою як ангел і солодкою як любов. Пекло, чортівня, ангельська чистота і солод любові – усе це змішалося у “Віденській каві”, виставі, яка приготована за “рецептом” п’єси Дмитра Корчинського. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. Напій, який завжди додає смаку історії, – символічний епіцентр вистави.

1913 рік. У віденській кав’ярні збирається зграя непевних суб’єктів: маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд і семінарист Йосип. Із перших реплік виписується чіткий діагноз – усі вони психічно неврівноважені. Але на носі – 1914 рік, а ці біснуваті – вершителі майбуття світу. За кожним із них угадуються знайомі лиця: Гітлер, Троцький, Фройд і Сталін.

У кав’ярні працює Христина – заробітчанка із Галичини. Вона таке собі втілення своєї землі із власною ідентичністю. Однак у “вершителів” світу на неї вже є плани. У кожного персонажа п’єси за кавою гріється своє питання: в Адольфа – єврейське, у Йосипа класове, а у Зимунда – замість праці звільнення лібідо. Той чи інший епізод – це лаконічний натяк на добре відому історичну ситуацію, катастрофу яка скошувала людство: чи то жарти із погодою у Сибіру, чи то пограбування інкасаторів як спроба здійснення “маленької революції”, суперечки Троцького і Сталіна, намагання “завоювати” галичанку Христину.

Так чи інакше, у глядача завжди є вибір, можливість власного тлумачення. П’єса є не лише майстерно виписаним зразком політичної провокації, але й тестом на знання історії і психології людини. Ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Опісля не стоятиме крапка – лише безліч знаків питання, тому “Віденська вистава” приречена вгрузнути в пам’ять. Шок, провокація на злобу дня і кава, що розігріває мізки – те, на що спраглий сучасний глядач!

Вистава обігрує історичний факт. У Відні, у 1913 році одночасно, буквально на сусідніх вулицях мешкали Зиґмунд Фройд, Йосип Сталін, Адольф Гітлер і Лев Троцький. Вони цілком могли випадково зустрітися в одній кав’ярні, де й відбувається дія вистави. Люди, які визначили майбутнє (і нашу сучасність) потрапляють у смішні й трагічні ситуації. Ми знаємо, ким вони стануть, а вони ще не знають.

Сценарій - Дмитро Корчинський
Режисер - Ігор Марусяк
У ролях:
Лідія Семесюк,
Назар Борушок,
Сергій Федорчук,
Віталій Чорний,
Павло Довгань-Левицький.

Тривалість - 100 хв.

Другие даты

Похожие события

Пришел мужчина к женщине 05 июля 19:00, вс Пришел мужчина к женщине Одесса, Дом клоунов от 180 грн. Пришел мужчина к женщине Уже не хочу 05 июля Пришел мужчина к женщине Дом клоунов Купить Спектакль 08 июля 19:00, ср Спектакль "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Киев, CARIBBEAN club от 390 грн. Спектакль Уже не хочу 08 июля Спектакль "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Купить Аве Мария Ивановна 19 июля 19:00, вс Аве Мария Ивановна Одесса, Театр на Чайной от 50 грн. Аве Мария Ивановна Уже не хочу 19 июля Аве Мария Ивановна Театр на Чайной Купить Театр «Маски» в комедии «Ромео и Джульетта» Театр «Маски» в комедии «Ромео и Джульетта» 2 События Театр «Маски» в комедии «Ромео и Джульетта» 9.07 - 25.07.2020