Віденська Кава

12 октября 2019, сб. 18:00
Дворец молодежи ДКТ Херсон, ул. Перекопская, 158
от 80 грн.
от 80 грн.

Галерея

Віденська Кава в Херсоне - фото №1 Віденська Кава у Херсоні
Віденська Кава в Херсоне - фото №2 Віденська Кава у Херсоні афіша
Віденська Кава в Херсоне - фото №3 Віденська Кава у Херсоні квитки
Віденська Кава в Херсоне - фото №4 Віденська Кава у Херсоні на concert.ua
Віденська Кава в Херсоне - фото №5 Віденська Кава у Херсоні фото
Віденська Кава в Херсоне - фото №6 Віденська Кава у Херсоні піти

О событии

Чому варто піти на виставу "Віденська Кава"?

1. Це розвине вашу фантазію на тему всесвітньої історії.
2. Вистава надасть вам гарного настрою.
3. Історичні персонажі у виставі - відомі світові лідери. У нас ви побачите їх ще зовсім молодими, у 1913 році, коли більшість з них ще була ніким оці, коли більшість з них ще була ніким.

12 жовтня, в рамках Великого Всеукраїнського Туру, вистава "Віденська Кава" завітає у Херсон!

Любовний п'ятикутник - Сталін, Гітлер, Троцький, Фройд і таємнича жінка. Вони зустрінуться разом у віденській кав'ярні напередодні Першої світової війни...

Французький дипломат Талейран казав, що ідеальна кава повинна бути гарячою як пекло, чорною як чорт, чистою як ангел і солодкою як любов. Пекло, чортівня, ангельська чистота і солод любові – усе це змішалося у “Віденській каві”, виставі, яка приготована за “рецептом” п’єси Дмитра Корчинського. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. Напій, який завжди додає смаку історії, – символічний епіцентр вистави.

1913 рік. У віденській кав’ярні збирається зграя непевних суб’єктів: маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд і семінарист Йосип. Із перших реплік виписується чіткий діагноз – усі вони психічно неврівноважені. Але на носі – 1914 рік, а ці біснуваті – вершителі майбуття світу. За кожним із них угадуються знайомі лиця: Гітлер, Троцький, Фройд і Сталін.

У кав’ярні працює Христина – заробітчанка із Галичини. Вона таке собі втілення своєї землі із власною ідентичністю. Однак у “вершителів” світу на неї вже є плани. У кожного персонажа п’єси за кавою гріється своє питання: в Адольфа – єврейське, у Йосипа класове, а у Зимунда – замість праці звільнення лібідо. Той чи інший епізод – це лаконічний натяк на добре відому історичну ситуацію, катастрофу яка скошувала людство: чи то жарти із погодою у Сибіру, чи то пограбування інкасаторів як спроба здійснення “маленької революції”, суперечки Троцького і Сталіна, намагання “завоювати” галичанку Христину.

Так чи інакше, у глядача завжди є вибір, можливість власного тлумачення. П’єса є не лише майстерно виписаним зразком політичної провокації, але й тестом на знання історії і психології людини. Ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Опісля не стоятиме крапка – лише безліч знаків питання, тому “Віденська вистава” приречена вгрузнути в пам’ять. Шок, провокація на злобу дня і кава, що розігріває мізки – те, на що спраглий сучасний глядач!

Вистава обігрує історичний факт. У Відні, у 1913 році одночасно, буквально на сусідніх вулицях мешкали Зиґмунд Фройд, Йосип Сталін, Адольф Гітлер і Лев Троцький. Вони цілком могли випадково зустрітися в одній кав’ярні, де й відбувається дія вистави. Люди, які визначили майбутнє (і нашу сучасність) потрапляють у смішні й трагічні ситуації. Ми знаємо, ким вони стануть, а вони ще не знають.

Сценарій - Дмитро Корчинський
Режисер - Ігор Марусяк
У ролях:
Лідія Семесюк,
Назар Борушок,
Сергій Федорчук,
Віталій Чорний,
Павло Довгань-Левицький.

Тривалість - 100 хв.

Другие даты

Похожие события

За двумя зайцами За двумя зайцами 3 События За двумя зайцами 9.02 - 20.02.2020 Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством 19 января 14:00, вс Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством Киев, Дом Кино от 120 грн. Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством Уже не хочу 19 января Песочное шоу-сказка Ночь перед Рождеством Дом Кино Купить В джазе только девушки 19 января 16:00, вс В джазе только девушки Одесса, Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного) от 40 грн. В джазе только девушки Уже не хочу 19 января В джазе только девушки Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного) Купить ХХ. Семейная хроника 19 января 19:00, вс ХХ. Семейная хроника Одесса, Театр на Чайной от 40 грн. ХХ. Семейная хроника Уже не хочу 19 января ХХ. Семейная хроника Театр на Чайной Купить