-30%

Віденська Кава

6 октября 2019, вс. 18:00
Полтавский Городской Дом Культуры Полтава, ул. Майдан Независимости, 5
от 100 грн.
от 100 грн.

Галерея

Віденська Кава в Полтаве - фото №1 Віденська Кава у Полтаві
Віденська Кава в Полтаве - фото №2 Віденська Кава у Полтаві афіша
Віденська Кава в Полтаве - фото №3 Віденська Кава у Полтаві квитки
Віденська Кава в Полтаве - фото №4 Віденська Кава у Полтаві на concert.ua
Віденська Кава в Полтаве - фото №5 Віденська Кава у Полтаві фото
Віденська Кава в Полтаве - фото №6 Віденська Кава у Полтаві піти

О событии

Чому варто піти на виставу "Віденська Кава"?

1. Це розвине вашу фантазію на тему всесвітньої історії.
2. Вистава надасть вам гарного настрою.
3. Історичні персонажі у виставі - відомі світові лідери. У нас ви побачите їх ще зовсім молодими, у 1913 році, коли більшість з них ще була ніким оці, коли більшість з них ще була ніким.

6 жовтня, в рамках Великого Всеукраїнського Туру, вистава "Віденська Кава" завітає у Полтаву!

Любовний п'ятикутник - Сталін, Гітлер, Троцький, Фройд і таємнича жінка. Вони зустрінуться разом у віденській кав'ярні напередодні Першої світової війни...

Французький дипломат Талейран казав, що ідеальна кава повинна бути гарячою як пекло, чорною як чорт, чистою як ангел і солодкою як любов. Пекло, чортівня, ангельська чистота і солод любові – усе це змішалося у “Віденській каві”, виставі, яка приготована за “рецептом” п’єси Дмитра Корчинського. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. Напій, який завжди додає смаку історії, – символічний епіцентр вистави.

1913 рік. У віденській кав’ярні збирається зграя непевних суб’єктів: маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд і семінарист Йосип. Із перших реплік виписується чіткий діагноз – усі вони психічно неврівноважені. Але на носі – 1914 рік, а ці біснуваті – вершителі майбуття світу. За кожним із них угадуються знайомі лиця: Гітлер, Троцький, Фройд і Сталін.

У кав’ярні працює Христина – заробітчанка із Галичини. Вона таке собі втілення своєї землі із власною ідентичністю. Однак у “вершителів” світу на неї вже є плани. У кожного персонажа п’єси за кавою гріється своє питання: в Адольфа – єврейське, у Йосипа класове, а у Зимунда – замість праці звільнення лібідо. Той чи інший епізод – це лаконічний натяк на добре відому історичну ситуацію, катастрофу яка скошувала людство: чи то жарти із погодою у Сибіру, чи то пограбування інкасаторів як спроба здійснення “маленької революції”, суперечки Троцького і Сталіна, намагання “завоювати” галичанку Христину.

Так чи інакше, у глядача завжди є вибір, можливість власного тлумачення. П’єса є не лише майстерно виписаним зразком політичної провокації, але й тестом на знання історії і психології людини. Ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Опісля не стоятиме крапка – лише безліч знаків питання, тому “Віденська вистава” приречена вгрузнути в пам’ять. Шок, провокація на злобу дня і кава, що розігріває мізки – те, на що спраглий сучасний глядач!

Вистава обігрує історичний факт. У Відні, у 1913 році одночасно, буквально на сусідніх вулицях мешкали Зиґмунд Фройд, Йосип Сталін, Адольф Гітлер і Лев Троцький. Вони цілком могли випадково зустрітися в одній кав’ярні, де й відбувається дія вистави. Люди, які визначили майбутнє (і нашу сучасність) потрапляють у смішні й трагічні ситуації. Ми знаємо, ким вони стануть, а вони ще не знають.

Сценарій - Дмитро Корчинський
Режисер - Ігор Марусяк
У ролях:
Лідія Семесюк,
Назар Борушок,
Сергій Федорчук,
Віталій Чорний,
Павло Довгань-Левицький.

Тривалість - 100 хв.

Другие даты

Віденська Кава

20 октября 2019 18:00

Житомирский академический областной театр кукол, Житомир

Перейти к описанию

Віденська Кава

19 октября 2019 18:00

Тернопольская обласная филармония, Тернополь

Перейти к описанию

Віденська Кава

18 октября 2019 18:00

Волынский музыкально-драматический театр, Луцк

Перейти к описанию

Похожие события

Черный квадрат 20 октября 19:00, вс Черный квадрат "Раздевайся будем говорить" Одесса, Украинский театр от 120 грн. Черный квадрат Уже не хочу 20 октября Черный квадрат "Раздевайся будем говорить" Украинский театр Купить Ballet Open Space Ballet Open Space 2 События Ballet Open Space 18.10 - 19.10.2019 Волшебник Изумрудного города Волшебник Изумрудного города 7 Событий Волшебник Изумрудного города 20.10 - 08.01.2020 Волшебник Изумрудного города 20 октября 12:00, вс Волшебник Изумрудного города Одесса, Театр музкомедии от 100 грн. Волшебник Изумрудного города Уже не хочу 20 октября Волшебник Изумрудного города Театр музкомедии Купить