VLAD. История любви

от 100 грн.
Выбрать билет

О событии

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717

Почему стоит пойти на спектакль «Vlad: История любви»?

1. Постановка порадует оригинальностью и необычным режиссерским подходом.
2. Ожидаете страшных рассказов о кровожадном графе Дракуле? Ничего этого не будет!
3. После просмотра спектакля от весенней хандры не останется и следа.

23 июня в Театре Музкомедии – мюзикл «Vlad: История любви». Приходите, будете впечатлены!

Оставьте попытки провести параллели с романом Брэма Стокера и его главным героем – графом Дракулой. Авторы проекта «Vlad: История любви» сделали все, чтобы вы не вспоминали о готических ужастиках и убийце-вампире. На сцене эффектно появится голубоглазый красавец Влад Цепеш. Именно он и станет главным героем мелодрамы, которая разыграется вокруг его отношений с возлюбленной.

В роли Влада – Денис Любимов.

Спешите оценить новый современный взгляд на знакомый сюжет. Ждём вас!